deborah
Posty: 582
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Drzwi wewnętrzne

Post autor: deborah »

Chciałabym kupić oryginalne drzwi wewnętrzne Wadowice do sypialni. Jakiego producenta możecie mi polecić?

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Drzwi wewnętrzne

Post autor: pyrtek »

A nam spasowaly drzwi wewnętrzne bezprzylgowe łódź . Zona znalazla o dziwo mega dobra oferte, a drzwi solidnie wykonane, naprawde :)

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Drzwi wewnętrzne

Post autor: mojra »

Do drzwi warto też dokupić nowe klamki. Akurat tak się składa, że ostatnio szukałam czegoś dla siebie... i mam do poelcenia ofertę sklepu fernand/pl/67-klamki-do-drzwi-wewnetrznych Nigdzie indziej nie znajdziecie tak szerokiego wyboru klamek, co tutaj. A co najważniejsze, są one wysokiej jakości.

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Drzwi wewnętrzne

Post autor: Remontowa »

Nie tylko klamki się przydają, ale też inne akcesoria. Bardzo duży wybór okuć znajdziecie w ofercie firmy Rawos rawos/pl/ . U nich znajdziecie akcesoria do każdego rodzaju drzwi. W ofercie mają także rozmaite uszczelki a także elementy, dzięki którym można kontrolować dostęp do wybranych pomieszczeń.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Drzwi wewnętrzne

Post autor: firanka »

Do domu to wiadomo, że muszą być porządne drzwi żebyśmy czuli się po prostu bezpiecznie mieszkając w nim. Ja z racji tego, że mam duży ogród to w dzień jak jestem w domu to zostawiam drzwi otwarte. Musiałam się też zaopatrzyć w moskitiera żeby chronić się przed wszelkimi owadami które chciałyby wlecieć.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Drzwi wewnętrzne

Post autor: milka »

Jeśli nadal poszukujecie drzwi wewnętrznych warto zajrzeć tutaj komornicze.info/pl/opis/expert-install i zapoznać się z ofertą tej firmy. Jestem pewna, że bez problemu wybierzecie jakieś drzwi z oferty. Sama mam zamiar zamówić tam drzwi do naszego nowego mieszkania.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Drzwi wewnętrzne

Post autor: sokol »

A co powiecie na takie rozwiązanie jak wkładki dwustronne: systemkluczowy/pl/pl/c/Komplety-wkladek/50 ? Słyszałam, że są to zamki, dzięki którym możemy używać tylko jednego klucza do wielu drzwi. Uważam, że to bardzo ciekawa opcja.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Drzwi wewnętrzne

Post autor: tonga »

a co powiecie na drzwi wykonane z litego drewna ? jeśli szukacie właśnie takich i chcecie zamówić takie robione pod wymiar ( nawet nietypowy) to warto zgłosić się do producenta Kris Drzwi kris-drzwi/pl/. Sama korzystałam z ich oferty w ubiegłym roku i jestem naprawdę zadowolona. Wysoka jakość, rozsądne ceny, terminowa dostawa.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Drzwi wewnętrzne

Post autor: dolores »

Hej wszystkim :) Poszukuję praktycznych i wytrzymałych drzwi do mojej kotłowni. Znalazłam ciekawe wskazówki, czym kierować się przy wyborze na instaperfect/pl/jakie-drzwi-wewnetrzne-do-kotlowni/ Jakie Wy macie drzwi wewnętrze do kotłowni ?

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Drzwi wewnętrzne

Post autor: pośrednik »

Do drzwi wewnętrznych trzeba dopasować klamki. Zobaczcie tu https://agstyle.pl/klamki-do-drzwi-warszawa/ W tych katalogach znajdziecie klamki wysoiej jakości, wykonane z dobrych materiałów, trwałe. Sprwdźcie sami.

ODPOWIEDZ