majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

lekarz

Post autor: majsterka »

Też zaczęłam kupować w aptekach internetowych , na pewno duża zaleta taka, że można na spokojnie przejrzec składy produktów, dawkowanie, ceny, drugi plus większy asortyment produktów i dostawa do domu, tutaj mają niezłe ceny aptelia/pl/

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: lekarz

Post autor: czoko752 »

Jak szukasz dobrych lekarzy i najlepszej opieki to polecam jednak prywatną. Tutaj cmp.med/pl/cmp-lomianki/kardiolog/ masz poradnię która oferuje takie usługi. Zatrudniają najlepszych specjalistów i do tego nie macie kolejek jak na nfz.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: lekarz

Post autor: emiliakozak »

Dobry lekarz to podstawa. Na stronie danea/pl/ możecie poznać Centrum Medyczne Danea, które oferuje najwyższej klasy usługi medyczne na terenie miasta Bielsko – Biała. Co ważne gabinety są przestronne, klimatyzowane a także przystosowane do przyjmowania osób z różnego rodzaju niepełnosprawnościami, możecie liczyć także na spory parking. Centrum oferuje szybkie terminy i porządny, nowoczesny sprzęt.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: lekarz

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonych e-konsultacji lekarskich, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić portal recepty24/com/e-recepta/ , gdzie w dowolnej godzinie możecie uzyskać profesjonalną pomoc. Wszystko załatwicie bez wychodzenia z domu.

grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: lekarz

Post autor: grażynka011 »

Przede wszystkim trzeba również dobrać odpowiednie fartuchy chirurgiczne jednorazowe . Warto tutaj zajrzeć, ponieważ znajdziecie tutaj wiele informacji na temat doboru odpowiedniego fartucha

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: lekarz

Post autor: milka »

Fajnie, że jest opcja otrzymania recepty online. Warto jednak wiedzieć na jakie leki lekarz może wypisać taką receptę! Tutaj centrum-kore/pl/na-jakie-leki-mozna-otrzymac-e-recepte-online/ znajdziesz artykuł na ten temat. Nie zawsze da się otrzymać leki bez wizyty w gabinecie.

grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: lekarz

Post autor: grażynka011 »

Jeżeli szukacie dobrego lekarza to doskonałym wyborem będą jednak przychodnie medyczne . Leczenie tutaj odbywa się na bardzo wysokim poziomie także jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru.

tonga
Posty: 172
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: lekarz

Post autor: tonga »

A może ktoś z Was rozgląda się aktualnie za dobrym lekarzem medycyny pracy ? Jeśli tak to polecam tego, który przyjmuje w przychodni Medivita w Warszawie. Najlepsze jest to, ze na takie badania wstępne czy okresowe można umawiać się nie tylko stacjonarnie ale także online :) szybkie terminy, miła obsługa, rozsądne ceny.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: lekarz

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim zainteresowanym polecam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę specjalistycznej przychodni lekarskiej Wilmed w Warszawie, która w ofercie posiada m.in. operacja przegrody nosowej . Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą ich usług to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: lekarz

Post autor: grażynka011 »

Ostatnio trafiłam na stronę https://www.mojaastma.org.pl/fartuchy-c ... asciwosci/ i natrafiłam na ofertę odzieży chirurgicznej. Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania i komfortu noszenia. Wydaje mi się, że to świetna inwestycja.

ODPOWIEDZ