matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: biznes

Post autor: matea »

a czy ktoś z Was działa może w branży produkcyjnej ? Do produkcji czy to kosmetyków czy suplementów diety przydadzą się na pewno dobre jakościowo surowce chemiczne, one są składnikiem większości produktów, które trafiają do klienta. Te znajdziecie w ofercie importera oraz dystrybutora Oqema oqema/pl/. Firma działa w branży już dłuższy czas, ich oferta jest kompleksowa, jakość produktów świetna a ceny niewygórowane. warto się do nich zgłosić :)

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: biznes

Post autor: sokol »

Na pewno będziecie też potrzebować różnych akcesoriów biurowych. Czy wiecie, gdzie ich szukać? Widziałam, że bardzo dobrze wyposażony jest biurowy sklep internetowy Biurwa. Znajdziecie tam akcesoria takie jak teczki na dokumenty: biurwa/pl/teczka-lakierowana-kbk-a4-z-gumka-na-rogach .

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: biznes

Post autor: grażynka011 »

Zawsze też można ułatwić sobie zarządzanie serwisem i skorzystać z oferty jaką posiada facilitime/pl/ . Dla mnie wybór okazał się po prostu strzałem w dziesiatkę także jestem zadowolona

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: biznes

Post autor: firanka »

Już jakiś czas myślałam o systemie od ready-os/com/pl/ dzięki czemu moja firma stałaby się bardziej nowoczesna i nadążała za wymaganiami klientów. Cenowo wcale tak dużo miesięcznie mnie to nie kosztuje, a sporo czasu i przede wszystkim nerwów można zaoszczędzić.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: biznes

Post autor: zuzula12 »

"Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszego biznesu i dlaczego?



Odmładzanie Jastrzębie-Zdrój
"

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: biznes

Post autor: grażynka011 »

U mnie właśnie bardzo dobrze sprawdził się program cashdirector/com/ . Ułatwia on zarządzanie płatnościami jak i pilnowanie terminowych transakcji pieniężnych

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: biznes

Post autor: czoko752 »

Biznes potrzebuje dobrej reklamy, tutaj bluemedia/pl/baza-wiedzy/blog/ecommerce/kim-jest-ambasador-marki-i-jaka-jest-jego-rola macie opisaną opcję na wynajęcie ambasadora marki, coś co wybiera coraz więcej firm. Taka promocja dociera do dużej ilości klientów, podniesie wam sprzedaż.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: biznes

Post autor: mojra »

Ja natomiast mam pytanie do osób, które prowadzą własne biuro. Jaką wagę przywiązujecie do dekoracji? Pytam, ponieważ zastanawiam się właśnie nad ofertą roslinydlabiura/pl/uslugi/kwiaty-do-biura/ Słyszałam wiele pochlebnych opinii na ich temat.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: biznes

Post autor: milka »

Ja uważam, że każda firma powinna mieć stronę internetową - inspiracjemarketingowe/pl/gdzie-zamowic-profesjonalna-strone-internetowa/ i promować ją w siecie. Teraz większość ludzi kupuje online, szuka firm przez internet itd. Warto to wykorzystać

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: biznes

Post autor: grażynka011 »

A co powiecie na inwestycję w wealthseed.eu/ ? Ogólnie jestem mega zadowolona z wyboru, jest tutaj wiele możliwości do inwestowania i co ważne aplikacja działa bez zastrzeżeń

ODPOWIEDZ