majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

biznes

Post autor: majsterka »

Moim zdaniem trzeba też zadbać o zastrzeżenie własnego znaku towarowego, bo możesz się dorobić a ktoś nagle zabierze Twój znak towarowy. Widziałam, ze tutaj znakitowarowe/com/pl/ można coś takiego załatwić dosyć szybko i nie ma zbyt wiele formalności.

AleksandraP
Posty: 118
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: biznes

Post autor: AleksandraP »

Jeśli prowadzicie swoją firmę to polecam zapoznać się z efektywniej/pl/esco-proste-finansowanie-inwestycji/, czyli jednym ze sposób finansowania wszelkich przedsięwzięć związanych z podnoszeniem efektywności energetycznej :)

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: biznes

Post autor: zuzula12 »

Myślicie nad założeniem własnego biznesu? Według mnie warto zapoznać się z e-commerce. Polecam Wam magazynvip/pl/pomysl-na-biznes-e-commerce-co-musisz-wziac-pod-uwage/ , jest to strona na której znajdziecie artykuł zawierający wiele rad odnośnie e-commerce. Warto wiedzieć jak zwrócić uwagę potencjalnych klientów.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: biznes

Post autor: milka »

Ja uważam, ze każda firma powinna zainwestować w terminale płatnicze. My zdecydowaliśmy się na usługi tej firmy paytel/pl/nasza-oferta/terminale-platnicze/ Powiem szczerze, że bardzo długo szukałam odpowiednich terminali i tylko Pay Tel spełnia wszystkie moje oczekiwania. Jakosć ich usług jest na najwyższym poziomie.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: biznes

Post autor: bonyard »

Pomysłów jest cała mnóstwo, ale ja zaproponuję otwarcie np. swojego sklepiku. A w nim można ofertę poszerzyć o punkt paczkowy . Ludzie uwielbiają mieć pod nosem takie punkty, więc na pewno by się przyjęło jeśli w okolicy nie ma konkurencji

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: biznes

Post autor: piotrowska »

Tylko musicie pamiętać o dobry i bezpiecznym dostępie do internetu dla firm. Ciekawą ofertę ma inea biznes i właśnie z niej korzystamy a warto bo każda firma praktycznie teraz korzysta z data center czy ochrony przed atakami ddos

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: biznes

Post autor: czoko752 »

Ja również prowadzę firmę. Ostatnimi czasy strasznie zależy mi na tym, aby zyskać kontrahentów z innych państw, nie tylko z Polski. Uważam, że to dobry kierunek rozwoju, bo chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że rozwijać się trzeba? Mając kontrahentów z innych państw warto byłoby jednak wiedzieć, w jaki sposób wykonać przelew zagraniczny. Tutaj: provident/pl/blog/jak-poprawnie-zrobic-przelew-zagraniczny można przeczytac, w jaki sposób wykonać taki przelew w pełni poprawnie - polecam!

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: biznes

Post autor: grażynka011 »

Według mnie najlepiej jest jednak postawić na program do zarządzania zleceniami od FaciliTime. Dzięki niemu praca będzie o wiele łatwiejsza i sprawniejsza, więc na pewno będziecie zadowoleni z wyboru

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: biznes

Post autor: firanka »

By rozwinąć swój biznes to polecono mi ciekawy system ready-os/com/pl/docs/pierwsze-kroki-kb/obieg-dokumentow/ poprzez który można znacząco ułatwić zarządzanie wewnętrzne firmę. Mam tu i wygodny CRM, dostęp do faktur czy maili z jednego miejsca, a w ofercie jest jeszcze kilka innych ciekawych narzędzi. Jednak tu się płaci tylko za co z czego się korzysta, co też uważam za duży plus, bo wraz z poznawaniem tego rozwiązania, będę mogła stopniowo zwiększać jego możliwości.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: biznes

Post autor: bebefa »

Właśnie sporo o tym myślę, ale dla mnie biznes to głównie obowiązki. Na pewno ochrona zgierz byłaby mi potrzebna, bo będę handlować wysokiej jakości rzeczami. I nie mogę sobie pozwolić na to, by po prostu coś tam jednak było zagrożone. Nie chcę też ryzykować zdrowiem moich pracowników, dlatego też mi na tym zależy.

ODPOWIEDZ