majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Zwierzaki

Post autor: majsterka »

"Musisz bardzo dobrze zadbać o swojego kota by nie męczył się z kleszczami czy pchłami. Zastanawiałaś się może czynie kupić takiej obroży mojzdrowyfutrzak.elanco/com/pl/pasozyty/robaki/czy-mozna-zarazic-sie-robakami-od-kota-lub-psa/

TEraz jeszcze jak kot wiecej czasu spędza na zewnątrz to bardziej jest narażony na takie rzeczy
"

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: morowiec »

A ja bardzo polecam pastę odkłaczającą dla kota. Taka pasta ułatwia wydalanie kłaczków, jednocześnie zapobiegając powstawaniu nowych. Pomoże zadbać o brzuch naszych kudłatych przyjaciół :) Warto zajrzeć na terdeals/com/pl/ranking/977/ranking-top-5-past-odklaczajacych-dla-kota tam znajdziecie najlepsze pasty. Testowałam kilka z nich i sprawdziły się bardzo dobrze u mojej kici :)

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Zwierzaki

Post autor: papilotka »

A jaką karmę podajecie swoim psiakom? Ja mam mega aktywnego owczarka i dobrac mu jedzenie to byla jakas masakra., Teraz podejemy z Josery tą karmę wysokoenergetyczną wlasnie dla takich aktywnych psiaków, no i nareszcie widzimy, ze sie najada i ze mu wystarcza

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Zwierzaki

Post autor: zuzula12 »

"Jakie zwierzaki posiadacie w swoim domu lub mieszkaniu?



czapki robocze zimowe
"

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: pyrtek »

ja mam i kota i psa :) niestety dostalismy ostatnio zle wiesci po wizycie u weta bo wykryto zwyrodnienia u psa . Teraz podajemu mu specjalne srodki ktore dzialaja przeciwzapalnie i antybakteryjnie i pomagaja odbudowac zniszczone stawy

mojra
Posty: 661
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Zwierzaki

Post autor: mojra »

Decydując się na posiadanie kota, musicie zadbać o jego odpowiednie żywienie. Zachęcam także do tego, aby zajrzeć na strone https://zwierzakowyswiat.pl/karma-dla-k ... iel_rreg.a - to właśnie stąd dowiecie się, co powinny jeśc koty.

ODPOWIEDZ