majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Wnętrze

Post autor: majsterka »

Ja odmieniłam swoje wnętrze zmieniając meble, kolor ścian i wieszając swoje ulubione obrazki na ścianach. Obrazki chciałam w ramkach. Cięzko mi było znaleźć odpowiednią. Zgłosilam się do oprawa obrazów gdynia i z dumą powiesiłam wszystko co chciałam na ścianach. Sypialnia wygląda olśniewająco. Nie zmieniłabym go teraz na inne wnętrze.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wnętrze

Post autor: zuzula12 »

"Jestem właśnie w trakcie remontu mojego mieszkania i szukam inspiracji do jego aranżacji.



promed-stomatologia/pl
"

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Wnętrze

Post autor: bebefa »

W sumie we wnętrzu domu możemy mieć różne możliwości, ale wydaje mi się, że najbardziej to powinniśmy pomyśleć o czymś takim jak aranżacja nowoczesna. Dziś na przykład modne są płytki ceglane i wcale to nie jest takim złym pomysłem. Odpowiednio zakonserwowane, nawet nie sprawiają problemów ze sprzątaniem.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Wnętrze

Post autor: grażynka011 »

Właśnie niedawno postanowiliśmy prowadzić zmiany w naszym domu i zdecydowaliśmy się dodatkowo na zakup szafy narożnej urzadza/pl/2404,szafy-narozne-jak-mozna-je-personalizowac/ , ponieważ jest to najbardziej funkcjonalne rozwiązanie jeżeli chodzi o przechowywanie różnorodnych rzeczy

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Wnętrze

Post autor: Dżonko »

Nie wszystko można robić samodzielnie więc najlepiej zaprojektowanie wnętrz zlecić im - bohostudio/pl/oferta Mają w tym temacie doświadczenie i zadbają o każdy detal. Najważniejsze to wykorzystać w pełni przestrzeń i sprawić, że będzie funkcjonalna i wygodna do mieszkania. Zapoznajcie się z ich ofertą.

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Wnętrze

Post autor: Remontowa »

Ja całkiem niedawno wykańczałam mieszkanie i przyznam, że miałam trochę kłopotu z wybraniem aranżacji. Teraz jest mnóstwo pomysłów i ciężko zdecydować się na jakiś konkretny projekt. Ostatecznie postawiłam na surowe wnętrze ze ścianą wykończoną z efektem surowego betonu. Udało się taki osiągnąć dzięki tynkowi dekoracyjnemu valpaint meteore 10. Całość wygląda super, jest nowocześnie i zarazem elegancko.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Wnętrze

Post autor: czoko752 »

Każde wnętrze trzeba dobrze przemyśleć, aby były praktyczne. Na pewno jeśli w grę wchodzi kuchnia, trzeba się szczególnie przyłożyć. U mnie nie może zabraknąć w niej ociekacza na naczynia. Bardzo fajne udało mi się znaleźć pod adresem: e-sas/pl/ociekacze-na-naczynia - polecam :)

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Wnętrze

Post autor: mrozek »

Blogi to źródło inspiracji wnętrzarskich. Warto tak zaglądać w wolnych chwilach. Jednym z takich blogów jest architektna5/pl . Polecam lekturę w wolnych chwilach.

welurka
Posty: 20
Rejestracja: czw lut 04, 2021 9:36 am

Re: Wnętrze

Post autor: welurka »

"Świetną,nowoczesną,znaną od lat dekoracją w domach są ramki,ramy i antyramy wieszane w każdym pomieszczeniu. Można w nie oprawić dosłownie wszystko,co tylko chcemy. Może to być znana i ceniona grafika,stare rodzinne fotografie czy rysunki, laurki naszych dzieci. Poszukując odpowiedniej,trwałej i ponadczasowej ramki,warto postawić na ramy aluminiowe galeriaram/pl/ramy-aluminiowe/

Są trwałe,pasują do wielu wnętrz,urządzonych w najróżniejszym stylu.
"

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Wnętrze

Post autor: erica »

Przede wszystkim to co trzeba zaznaczyć to, to jak wiele też dzisiaj mamy materiałów, elementów też dekoracyjnych. Wykorzystując beton na ściany, czy inne rzeczy można naprawdę odmienić niesamowicie swoje wnętrza. Dlatego warto się nad wszystkim na pewno zastanowić...

ODPOWIEDZ