majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Drzwi

Post autor: majsterka »

mi podobają się nowe rozwiązania w domach i takie samozamykacze chciałabym u siebie zamontować. Nawet widzialam, coś takiego tutaj rawos/pl/ , Myślicie, ze tak w domu też można zamontować coś takiego ? skonczyło by się trzaskanie drzwia

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: Drzwi

Post autor: dert »

Zawsze takie rozwiązania mogą być pomocne. Też sama jakość i solidność drzwi na znaczenie w codziennym użytkowaniu. Dlatego ja z wyboru drzwi od firmy Drutex jestem bardzo zadowolony, Tym bardziej, że mam je już dość długo i jak najbardziej się sprawdzają i nic się z nimi nie dzieje. Są solidne.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Drzwi

Post autor: zuzula12 »

"Czy możecie mi polecić jakąś firmę produkującą drzwi drewniane w okolicach Szczecina?



biuro detektywistyczne
"

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Drzwi

Post autor: grażynka011 »

My właśnie niedawno zamówiliśmy porządne drzwi od inwestprofil/pl/ . Okazały się bardzo solidne, wytrzymałe i przede wszystkim bardzo elegancko się prezentują, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Drzwi

Post autor: tonga »

Skoro już dzielimy się namiarami na sprawdzone firmy zajmujące się produkcją drzwi to ja polecam od siebie producenta Kris Drzwi :) Realizują tu zamówienia indywidualne ale w ich ofercie znajdują się tez produkty gotowe i dostępne od ręki, można je kupić m.in tu sprzedajemy/pl/drzwi-drewniane-sosnowe-wahadlowe-92x205-grzybno-2-a1d299-nr56531802. Dobry stosunek jakości do ceny, terminowa dostawa, świetny kontakt z klientem.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Drzwi

Post autor: emiliakozak »

Jeśli poszukujecie firmy oferującej szeroki wybór asortymentu do drzwi np. klamek, zamków, uszczelek, domykaczy, zawiasów czy uchwytów to musicie zajrzeć na stronę rawos/pl/ aby dowiedzieć się więcej. Oferują oni szeroki wybór produktów, które pasować będą do różnorakich modeli. Warto skontaktować się ze specjalistami pracującymi w tym sklepie, którzy zawsze chętnie doradzą wam i dobiorą korzystne rozwiązania.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Drzwi

Post autor: dolores »

Przepiękne białe drzwi do mojego mieszkania znalazłam na drzwi-dabs/pl/katalog-produktow/drzwi-przesuwne/dre-drzwi-przesuwne/drzwi-auri-sosna-biala/ :) Nie tylko prezentują się świetnie, ale są szczelne i wytrzymałe. Wiem, że posłużą na długo. Jeśli szukacie drzwi do Waszych mieszkań może akurat te Wam się spodobają :)

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Drzwi

Post autor: sokol »

A co powiecie na takie rozwiązanie jak system na jeden klucz: systemkluczowy/pl/pl/c/Na-jeden-klucz/13 ? Słyszałam, że są to zamki, dzięki którym możemy używać tylko jednego klucza do wielu drzwi. Uważam, że to bardzo ciekawa opcja.

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Drzwi

Post autor: Remontowa »

Wymiana drzwi może się okazać trudna, szczególnie, jeśli ma się stare futryny. Ja mam metalowe futryny więc nie było szans, aby dopasować do nich gotowe skrzydła. W sieci znalazłam firmę drzwidostarychfutryn/pl/drzwi-wewnetrzne-modulowe-galeria/, która wykonuje drzwi do starych futryn na zamówienie. Są idealnie dopasowane i wyglądają bardzo elegancko.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Drzwi

Post autor: matea »

"
Skoro już dzielimy się namiarami na sprawdzone firmy zajmujące się produkcją drzwi to ja polecam od siebie producenta Kris Drzwi :) Realizują tu zamówienia indywidualne ale w ich ofercie znajdują się tez produkty gotowe i dostępne od ręki, można je kupić m.in tu [url]sprzedajemy/pl/drzwi-drewniane-sosnowe-wahadlowe-92x205-grzybno-2-a1d299-nr56531802. Dobry stosunek jakości do ceny, terminowa dostawa, świetny kontakt z klientem.
[/quote]


to fakt, firma jest solidna i uczciwa, wywiązuje się z umowy z klientem. fajnie, ze oferują od razu montaż, który odbywa się sprawnie. Widać wieloletnie doświadczenie w branży i fakt, ze rzeczywiście znają się na pracy z drewnem.
"

ODPOWIEDZ