grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: grażynka011 »

"
Fajną opcją będzie też dywan. Na pewno sprawi, że was salon stanie się bardziej przytulny. Jak macie teraz wolną chwilę, to koniecznie sprawdźcie propozycje sklepu teppi24/pl/dywany - jestem przekonana, że spośród tylu modeli uda wam się wybrać coś, co wpadnie wam w oko.
[/quote]




Warto zlecić pranie dywanów odpowiedniej firmie jak clis/pl/ . Bardzo dobrze wykonują swoje usługi i przede wszystkim jeszcze nigdy nie spotkaliśmy się z żadną nieprzyjemnością z ich strony.
"

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: milka »

Zobacz sobie tutaj galameble/com/sofy/ Wybor sof, kanap i narożników jest bardzo duzy. Jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie. Mi ostatnio po głowie chodzi wymiana mebli w salonie. Od lat ich nie wymienialiśmy.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dekoracja salonu

Post autor: zuzula12 »

"Czy możecie mi polecic jakiś sprawdzony sklep internetowy z akcesoriami i dekoracjami do wnętrz?



środki na potencję bez recepty
"

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: czoko752 »

U mnie koniecznie muszą być szyny sufitowe, aby pięknie udekorować salon. Odpowiednie widziałam na stronie manufakturarzeczy/pl/szyny-sufitowe i myślę, że właśnie tam bezpośrednio będę mogła znaleźć sobie to, czego potrzebuję. Coraz więcej różnych ofert jest, ale nie wszystkie są dobre jakościowo.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: dolores »

Ja zawsze to czego mi potrzeba jeśli chodzi o meble czy dodatki do wnętrz odwiedzam domoteka warszawa Mają tam naprawdę wiele sklepów, w których są dekoracje i meble w wielu stylach. Znajdziecie tam porządne meble i stylowe dodatki :) Ja ostatnio kupiła rewelacyjną kanapę do salonu :)

Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Pono »

W moim domu dobrą atmosferę pomagającą wyciszyć się i zrelaksować po pracy zapewniam dzięki wspaniałym ręcznie robionym zapachowym świecom sojowym z zielonysklep/pl zielonysklep/com/yush . Na przykład zapach Feeling Blue czyli mieszanka bergamotki, frezji, róży, paczuli, bursztynu, piżma i gruszki konferencyjnej. Połączenie słodyczy i świeżości, które wywołuje uśmiech na twarzy i wspomaga relaksację.

grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: grażynka011 »

U nas jest sporo dywanów i znalazłam ostatnio https://pranienazawolanie24.pl/pranie-i ... ow-poznan/ . Faktycznie tutaj usługi są świadczone na naprawdę wysokim poziomie, dodatkowo też obsługa posiada faktycznie duże doświadczenie

Dżonko
Posty: 400
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Dżonko »

W salonie super prezentować może się duże lustro w metalowej ramie. Warto użyć do tego lakier srebrny chrom. Lakier srebrny chrom nadaje ramie eleganckiego i nowoczesnego wyglądu, co doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz, dodając przestrzeni lekkości i nowatorskiego charakteru. Dodatkowo, taki wybór może optycznie powiększyć salon, odbijając światło i tworząc efektowne odbicie otaczającego wnętrza.

AleksandraP
Posty: 127
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: AleksandraP »

aksamitna pisze:
czw kwie 08, 2021 10:49 am
A może tak kominek wolnostojący ;) Ja taki sobie sprezentowałam i uważam to za świetną decyzję. Model od Defro Home defrohome/pl/ , z pojedynczą nóżką i zaokrąglonym szkłem od drzwiczek wygląda ciekawie, więc musiałam go mieć. Jeśli chodzi o wykonanie, to porządna polska robota, także aż z miłą chęcią się całość obsługuje.
Kominek to super sprawa! Trzeba tylko zaopatrzyć się w dobrej jakości drewno:) Np. w sklepie https://www.drewnex24.pl/ znajdziecie :)

ODPOWIEDZ