majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Dekoracja salonu

Post autor: majsterka »

Wiele elementów składa się na aranżację wnętrz. Ciężko jednoznacznie powiedzieć, co będzie lepsze, a co gorsze. Tak czy inaczej - dla mnie bardzo ważne są dekoracje ścienne. Właśnie dlatego odsyłam Was do strony galeriaram/pl/, gdzie znajdziecie różne rodzaje ram do obrazów, a także lustra. Zapoznajcie się z ich ofertą.

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Betka89 »

Według mnie w ramach dekoracji do salonu świetnie się spradzą fototapety lub obrazy na płótnie - bajeczneobrazy/pl Z ich pomocą można ocieplić swoje wnętrze i sprawić, że będzie ciekawsze i bardziej przytulne. Mi bardzo podobają się wszelkiego rodzaju pejzaże i krajobrazy na ścianach, które przypominają dalekie podróże.

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 469
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: galaretek »

A zastanawialiście się może nad kupnem pięknego żyrandola do waszego salonu? Ze swojej strony mogę wam szczerze polecić ten sklep. Posiadają oni naprawdę ciekawą ofertę oświetlenia do domu w niezłych cenach. Sam z żoną niedawno korzystaliśmy z ich usług i muszę powiedzieć, że naprawdę warto!
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Kasieńka »

Hejka, ja ostatnio szybko chciałam zmienić wystrój mieszkania i wiecie co? Udało się to w jeden dzień! Miałam pomalowane ściany w odcieniach beżu Zdecydowałam się na tapety, wybrałam super wzory, które odmieniły całkowicie moje wnętrza. Jeżeli chcecie w szybki sposób coś zmienić w swoim mieszkaniu to tutaj znajdziecie sporo pomysłów na nowy wystrój wnętrz innetapety/pl/tapety-do-salonu-sypialni-jadalni ;)

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Monika »

A czy wykonujecie czasami jakieś dekoracje do Waszego domu samodzielnie? Czy zdarza Wam się w tym celu wykorzystywać zdobienie decoupage? Gdzie się tego nauczyliście?

Katisa
Posty: 9
Rejestracja: czw maja 21, 2020 10:25 am

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Katisa »

Może fajną dekoracją do salonu mogą być panele 3D? sam ostatnio założyłem i jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak się prezentują ;)decolux/com/pl/product/decolux-panel-3d-paryz-50cm-x-50-cm/

Sajon
Posty: 26
Rejestracja: wt lip 14, 2020 2:17 am

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Sajon »

"""Dla mnie najważniejszą dekoracją salonu jest stylowa obudowa kominka. Bardzo lubię wnętrza, które mają styl i odpowiednią dla mieszkańców atmosferę wnętrza. Pięknie wyglądają kominku kaflowe Tychy

kominkiwaligora/pl/storage/app/uploads/public/5c2/60f/78e/5c260f78e9159707025114.jpg[/img]
"""

Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Aldona »

W moim domu wazny jest też kominek, ponieważ jest ustawiony w salonie połączonym z kuchnią, w którym przyjmuję gości. Mam biokominek również w samej kuchni. Nie mogłam sobie odmówić tego luksusu :) Co do biokominku to ten wydaje mi się najbardziej stylowy wkladykominkowe.net/pl/1679-biokominek-wolnostojacy-kilo.html a jego konstrukcja jest stabilna

anya
Posty: 135
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: anya »

A mnie z dekoracji bardzo podobają się lustra ścienne. Niektóre naprawdę są niesamowicie wykończone, mają niebanalny kształt, także idealnie się nadadzą na dekoracje. Warto o tym pamiętać.

Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Soki »

A myśleliście może nad zakupem poduszek ozdobnych? Osobiście sam niedawno zamówiłem parę do swojego domu z tej stronki https://nija-store.com/pl/3-sklep . Muszę wam powiedzieć, że mają oni dość sporą ofertę i do tego przyzwoite ceny. Poduszki prezentują się naprawdę dobrze. Polecam gorąco!
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

ODPOWIEDZ