emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: emiliakozak »

Każdy z nas ma inny gust i upodobania, ale bez wątpienia świetnym pomysłem na zagospodarowanie przestrzeni i nadanie jej niebanalnego charakteru jest cegła dekoracyjna, którą można zastosować na wiele sposobów i zakupić we wielu kolorach. Z pewnością takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne i super sprawdza się przy małych dzieciach. Taka forma aranżacji sprawdzi się nie tylko w salonie, ale także w kuchni czy sypialni.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Dekoracja salonu

Post autor: mojra »

Fajną opcją będzie też dywan. Na pewno sprawi, że was salon stanie się bardziej przytulny. Jak macie teraz wolną chwilę, to koniecznie sprawdźcie propozycje sklepu teppi24/pl/dywany - jestem przekonana, że spośród tylu modeli uda wam się wybrać coś, co wpadnie wam w oko.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Dekoracja salonu

Post autor: majsterka »

Mi Bardzo podobają się takie sfmeble/pl/c/fotele-do-salonu fotele . Zastanawiam się nawet , który model bedzie najbardziej pasował do takiego nowoczesnego wnętrza. Wiem, że są one bardzo wygodne więc powinny się sprawdzić.

aksamitna
Posty: 40
Rejestracja: wt sty 19, 2021 12:19 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: aksamitna »

A może tak kominek wolnostojący ;) Ja taki sobie sprezentowałam i uważam to za świetną decyzję. Model od Defro Home defrohome/pl/ , z pojedynczą nóżką i zaokrąglonym szkłem od drzwiczek wygląda ciekawie, więc musiałam go mieć. Jeśli chodzi o wykonanie, to porządna polska robota, także aż z miłą chęcią się całość obsługuje.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dekoracja salonu

Post autor: zuzula12 »

"Jestem w trakcie remontu mojego salonu i szukam inspiracji do dekoracji.



galago/pl/opakowania-bio/
"

AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: AleksandraP »

Jeśli szukacie ciekawych i nowoczesnych mebli to koniecznie przejrzycie ofertę sklepabcmeble/pl/16_jarstol. Znajdziecie tam meble firmy Jarstol, które super sprawdzą się do każdego typu wnętrz :)

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Dekoracja salonu

Post autor: budowlaniecja »

Ostatnio trafiłem na bardzo ciekawą ofertę tu nietylkofiranki/pl/284-firany-makarony Firanki makarony sa bardzo eleganckie, można je finezyjnie upinać. Będą bardzo ładną dekoracją salonu. Zobaczcie sami, bo oferta jest bardzo duża. A ceny są promocyjne.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: grażynka011 »

A może warto postawić na dzieło artysty jak van gogh ? W Pikoteka możecie znaleźć wspaniałe obrazy, które dostępne są w atrakcyjnych cenach, więc warto tutaj zajrzeć.

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Remontowa »

Obecnie jest wiele opcji na ciekawe udekorowanie salonu. Jeśli chcecie zrobić coś z efektem wow to możecie wykorzystać panele gipsowe 3D. Panele dostępne są w różnych wzorach, więc można stworzyć ścianę o niecodziennym wyglądzie. Ja mam u siebie w salonie tak wykończoną ścianę za narożnikiem - wygląda naprawdę super i nadaje wnętrzu charakteru.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: sokol »

A co powiecie na oryginalne stoliki kawowe do salonu? Moim zdaniem jest to bardzo dobre i trafione rozwiązanie. Na przykład takie modele: meblostrefa/pl/pl/c/Stoliki-kawowe-szklane/155 ? Sądzę, że mogą się Wam spodobać. Uważam, że w każdym salonie taki stolik będzie się dobrze prezentować.

ODPOWIEDZ