Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Kasieńka »

Hej co myślicie o lustrze w salonie jako dekoracja? Mam starą komodę, która nadaje charakteru mojemu wnętrzu i chciałabym umieścić nad nią spore lustro z bogato zdobioną ramą. Na ścianie wiszą również obrazy ogólnie styl rodem minionej epoki. Myślę, nad skorzystaniem z usług pan-szklarz/pl/lustra/ ponieważ robią lustra na wymiar a nigdzie nie umiem znaleźć takiego jakie bym chciała...

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Bigi12 »

A jaką masz ścianę? Bo dla mnie podstawą jest sciana a dopiero potem dodatki na niej. Zobacz sobie ścianę z cegły tu merkurymarket/pl/cegla-na-sciane-dekoracyjna/ Dla mnie bomba. Zawsze mi się cegła we wnętrzach podobała. Mam teraz też w salonie i na przedpokoju. Można wybrać sobie kolor jaki nam odpowiada. Ja mam akurat białą. Nie przepadam za brązami ale co kto woli:) może komus innemu pasować.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: bonyard »

co myślicie o takich kasetonach na sufit eurodeco/pl/Kasetony-sufitowe-scienne-c24 ? Podają się? Bo mi bardzo i tak zastanawiam się jak je zgrabnie zaplanować, by efekt nie był przytłaczający lecz WOW. może jakieś propozycje?

Bajeczna
Posty: 23
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:37 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Bajeczna »

"""Fajną dekoracją nie tylko salonu,ale też każdego innego pomieszczenia,może być nowoczesny i wygodny fotel od marketmeblowy/pl/meble-do-pokoju/fotele-pokojowe

Są one dostępne w różnych kolorach,o różnej stylistyce i obszyte różnymi tkaninami.Każdy jednak wniesie do pomieszczenia odrobinę przytulności,wygody i nowoczesnego designu.
"""

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: sokol »

Może to nie dekoracja - ale zdecydowanie trzeba wziąć pod uwagę zakup telewizora do salonu. Polska firma Manta ma najróżniejsze telewizory w swojej ofercie: manta/com/pl/product-category/telewizory-i-akcesoria/telewizory-led/32/ . Polecam się zapoznać w wolnej chwili.

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Domis3223 »

Ja myślę na założeniem w salonie fototapety Paryż Londyn lub jakieś miasto w Polsce, ogólnie chodzi mi o fototapetę z kawałkiem miejskiego życia. Nad dodatkami i ozdabianiem salonu będę myślała później, najpierw chce ogarnąć te prace, które wprowadzają zamieszanie w mieszkaniu.

Kobietaewka77
Posty: 26
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:51 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Kobietaewka77 »

Dekorując swój salon, postawiłam na eleganckie meble, które kupiłam w salonie meblowym rosanero/pl, meble bardzo dobrej jakości, wraz z eleganckimi, a zarazem minimalistycznymi dodatkami stworzyły spójna całość.

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Domis3223 »

Podczas urządzania swojego salonu należy zwrócić uwagę, na odpowiednie rozmieszczenie punktów świetlnych w pomieszczeniu. Wazne aby mieć możliwość włączenia ich osobno, ponieważ w salonie robimy różne rzeczy. Przyjmujemy gości, czytamy książki czy po prostu odpoczywamy. Fajne możliwości dają żarówki, i to jakich użyjemy. Duży wybór najdziemy w sklepie sklep.co-unity.eu/, ja tam kupowałam właśnie wszystkie.

deborah
Posty: 582
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Re: Dekoracja salonu

Post autor: deborah »

Wybierz ładne eleganckie dodatki, fajnym pomysłem jest kominek zapachowy. Poszukaj z ceramiki i najlepiej w białym lub czarnym kolorze :)

RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: Dekoracja salonu

Post autor: RobertOsm »

U nas w domu w salonie nie mamy dużo dekoracji, ale postawiliśmy głównie na wysokiej jakości meble. Wybraliśmy sklepabcmeble/pl/471-segmenty-pokojowe, które są bardzo praktyczne, można dużą ilość niezbędnych rzeczy włożyć, do tego duży wybór asortymentu i darmowa dostawa. Polecamy, jeśli szukacie dobrych mebli do swojego wnętrza. :D

ODPOWIEDZ