bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: bajobaj »

Dekoracją pięknego salonu oczywiście mogą być sztuczne kwiaty. Wiele osób po coś takiego sięga i ja nie jestem wyjątkiem. Myślę, że dobrze jest się najpierw rozejrzeć, a potem zdecydować. U mnie takie goliathome/pl/kwiaty-sztuczne kwiatki są mile widziane. Żywe też, ale jednak mi ich szkoda. Jakoś nie mam do nich ręki i co zrobić?

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: bonyard »

dekoracją są także takie listwy LED mebleinfo/pl/dzial/215-sypialnia/artykuly/odpowiednie-oswietlenie-sypialni-zbuduje-nam-nastr,41431 i jak przeglądam różne aranżacje to w większości one właśnie występują. pięknie się prezentują muszę przyznać. fajnie byłoby mieć takie u siebie

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: wąż »

Ładne rolety i zasłony ma właśnie sklep internetowy piekne-wnetrze/pl piękne mają te produkty, dla kazdego wnętrza moim zdaniem tak wiec nic tylko kupować i się na spokojnie urzadzac.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Bakeneko »

na pewno meble beda potrzebne... Ja jestem zdania, że meble powinny być nie tylko ładne, ale też wygodne. Dziwią mnie ludzie, którzy oznajmiają, że mają ładne meble i że za wygląd się dużo płaci. To bzdura, co dobrze widać po salonie edinos/pl / gdzie udało się połączyć dobry wygląd mebli z dobrymi cenami.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: dolores »

Jak potrzebujecie odpowiednich mebli to najlepiej jechać do centrum handlowe janki sklepy mają super towar, meble genialne i solidnie wykonane. Dla mnie jest to rewelacja.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dekoracja salonu

Post autor: zuzula12 »

Zakupy w sieci stają sie coraz popularniejsze, dlatego wszystkim zainteresowanym polecam stronę autofit/pl/sklep/komputery/, gdzie znajdziecie sklep internetowy z interesującymi produktami na prezent. Jeżeli jesteście zainteresowani, to polecam wejść, sprawdzić ofertę i samem ocenić.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: gierka »

Hey. Jak już mowa o dekoracji salonu to ja zastanawiam się nad tym czy każdy rodzaj dekoracji pasuje do każdego wnętrza? Bo ciekawi mnie na przykład czy takie stylowe dodatki można dodać dosłownie do każdego wnętrza? Bo moja znajoma twierdzi, że to nie ma znaczenia a ja uważam wręcz przeciwnie.

gajek
Posty: 8
Rejestracja: pt lut 05, 2021 10:18 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: gajek »

Według mnie najlepszą dekoracją salonu w domku jest oczywiście kominek, wokół którego najmilej usiąść i spędzać czas. Tu wybrałem wkład od Defro Home defrohome/pl/ , model Impuls SM. Od frontu całkiem sporych gabarytów ale na głębokość dość płytki, co ma kolosalne znaczenie w małym pomieszczeniu. Dodatkowo po prostu prezentuje się i schludnie i nowocześnie.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: wąż »

Na pewno warto jeszcze kupić do domu jakies ciekawe dodatki, może świece zapachowe? Widziałam całkiem niedawno yankee w dobrej cenie albo woodwick, ja jeszcze patrzę po świecach do masażu.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Bakeneko »

Uwielbiam świece zapachowe, mam tego całą komodę :D A moja ulubioną świeca jest notino/pl/yankee-candle/pink-sandswieczka-zapachowa-classic-dua/p-530921/ pink sands od yankee candle, pięknie pachnie i jest bardzo intensywna

ODPOWIEDZ