bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: bebefa »

Dom można najróżniej udekorować na święta. Dla mnie to jest przede wszystkim wygodne, że możemy wszystko w jednym miejscu czasem kupić. Dziś to Dekoria dekoria/pl/swieta ma bardzo fajne dodatki na święta i wydaje mi się, że warto jest na coś takiego postawić, To będzie przede wszystkim łatwe i szybkie, żeby tam właśnie się obkupić. Co mówicie?

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: wloczykijka »

A czy ktoś z was może kupował coś z tego sklepu https://nija-store.com/pl/blog/tropical ... wo-b8.html ? Zastanawiam się nad zamówieniem poduszek ozdobnych właśnie z tej strony. Myślicie, że warto? Z tego co widzę to są one w całkiem przyzwoitej cenie. Koniecznie dajcie znać, dzięki za pomoc!
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: Dekoracja salonu

Post autor: RobertOsm »

Udekorować salon można fajnymi meblami, a najlepiej regałami lub komodami..ja polecam kupić segmenty pokojowe na sklepabcmeble/pl/471-segmenty-pokojowe, bo znajdziecie tam nawet meble w zestawie, które ładnie zaaranżuj salon i będzie więcej miejsca do przechowywania.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Dżonko »

W salonie na pewno bardzo fajnie będą wyglądały obrazy na ścianach. Tutaj naklejkomania.eu/obrazy-5-czesciowe/8715-obraz-laka-kwiaty-pejzaz-wrzos-503.html zerknijcie na takie kilkuczęściowe. Mi bardzo nie podobają się puste ściany, lubię jak we wnętrzu coś się dzieje. A motyw kwiatów i natury to już w ogóle lubię :)

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Domis3223 »

Ja właśnie jestem w trakcie generalnego remontu swojego salonu, zupełnie zmieniam jego charakter. Poszukuje fajnego zestawu wypoczynkowego z fotelami, tylko zależy mi żeby to były lekkie fotele, a przynajmniej wyglądały na takie. Chodzi mi o cos takiego meblemakarowski/pl/pl/c/Fotele/422, czy widział ktoś cos ciekawego w tym stylu.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: czoko752 »

Do salonu ja teraz poszukuję nowych mebli bo robię remont i wymieniam wszystkie. Coś mi może polecicie? W sieci jak szukałem ofert to tutaj mebel4u/pl/salon znalazłem całkiem ładne, może bym od nich zamówił? Znacie ten sklep?

Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 73
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Awiae56 »

A co byście sądzili na przykład o takich meblach do salonu https://www.edinos.pl/salon ? Są one Waszym zdaniem warte rozważenia? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym zakresie tematycznym.
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

Kobietaewka77
Posty: 26
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:51 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Kobietaewka77 »

Bardzo fajne dekoracje do salonu znajdziesz w sklepie Rosanero, zasłony poduszki, narzuty, pledy i dużą ilość innych ozdób takich jak dywany, fotele czy oświetlenie. Kupisz u nich dosłownie wszystko, co jest potrzebne do aranżacji salonu oraz innych pomieszczeń.

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: martynika »

a co powiecie o suche tynki ? Całkiem ładnie to wygląda zwlaszcza u balden/pl/suche-tynki-w-katowicach mają piękne i naprawde bardzo eleganckie te produkty, wiec moim zdaniem warto :)

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Kreśka »

Ciekawą alternatywą są kwiaty kolekcjonerskie. Możecie je między innymi na domowa-dzungla/pl/pl/c/Rosliny-kolekcjonerskie/14 znaleźć. One są takie trochę nietypowe, a pięknie wyglądają i mogą zdobić nie tylko salon

ODPOWIEDZ