dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Sypialnia na poddaszu

Post autor: dolores »

Czy również macie problem z aranżacją sypialni na poddaszu ? Nie miałam pomysłu jak to "ugryźć" Wszystkie wizje jakie miałam w głowie były całkowicie niepraktyczne i bez sensu. Znalazłam wiele fajnych pomysłów w artykule meblewojcik/com/pl/blog/poradnik-wnetrzarski/sypialnia-na-poddaszu-aranzacje-pomysly-i-ciekawe-inspiracje,131.html :) Dzięki temu udało mi się urządzić naprawdę super sypialnię ;) Jeśli macie podobne problemy to zachęcam do przeczytania ;)

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: czoko752 »

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że najważniejszym elementem każdej sypialni jest łóżko. Gdzie je kupić? Najlepiej, w sklepie, który oferuje meble naprawdę wysokiej jakości. Jednym z nich jest vivaldimeble/pl/lozka-do-sypialni - czy kiedykolwiek o nim słyszeliście?

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: Monika »

Jeśli planujecie właśnie zmianę wyglądu wnętrza Waszej sypialni, to polecam zajrzeć do artykułu na stronie internetowej elementarzprojektanta/pl/pomysl-na-sciane-w-sypialni-jak-stworzyc-piekny-kat-do-snu-i-relaksu/. Znajdziecie tam niejeden fajny, oryginalny i nietuzinkowy pomysł na ścinę w sypialni. Co byście powiedzieli na przykład na zastosowanie jakieś farby dekoracyjnej? Mi osobiście bardzo się coś takiego podoba :)

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: budowlaniecja »

W sypialni się sprawdzają zasłony zaciemniające. Zobaczcie tu nietylkofiranki/pl/156-zaslony-zaciemniajace Jest tu bardzo duży wybór w różnych wzorach i kolorach. Te zasłony dają możliwość zupełnego odcięcia dopływu światła z zewnątrz. A też ochronę przed promieniami słonecznymi w czasie dnia. A poza tym są ładną ozdobą okna.

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: mojra »

W sumie to dobry pomysł na to, aby zagospodarować poddasze :) Swoją drogą, macie już całe wyposażenie? Jak rozglądacie się za nowymi kołdrami, to koniecznie sprawdźcie sobie ten ranking ostrapromocja/pl/ranking-koldry-160x200/ :) Fajne produkty tam polecają.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chcesz mieć sypialnię na poddaszu to skorzystaj z oferty tego sklepu velshop/pl/okna-dachowe który zapewnia dostęp do produktów najlepszych producentów okien dachowych i balkonowych. Dzięki nim masz duży wybór i niskie ceny oraz gwarancję jakości. Ich okna wytrzymają długie lata bez śladów zużycia.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: pyrtek »

Warto tez spojrzec na oferte jaka ma sklep meblowy łódź - my u nich wyposazylismy w pelni sypialnie :) naprawde atrakcyjne oferty

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: wąż »

A meble macie ? ja ostatnio widziałam super komody sfmeble/pl/c/krzesla-metalowe-do-jadalni Z własnego doświadczenia wiem, że na meblach nie warto oszczędzać. Jak kupicie tanie meble, słabej jakości, to nie posłużą wam długo.. a te sa mega

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: bebefa »

Mi się zawsze coś takiego podobało, ale powiem szczerze, że nie mam poddasza :( . Dlatego mogę jedynie urozmaicać moją nudną sypialnię w środku domu. Stąd zainteresowałam się tematem, jak poduszki ozdobne kupować, żeby wszystko wyglądało jak w bajce. Lubię ładne aranżacje, dlatego mocno liczę na to, co będzie dla mnie dobre. Może uda mi się znaleźć z tego wyjście.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: emiliakozak »

Jeśli będziecie mieli sypialnię na poddaszu to z pewnością warto kupić meble specjalnie zrobione pod wymiary waszego pokoju, aby maksymalnie zwiększyć przestrzeń i dać funkcjonalność miejscu. Na stronie expertmeble/com/ możecie poznać firmę, która zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem mebli pod wymiar. Są oni precyzyjni, dokładni i z wielką chęcią stworzą dla was meble marzeń. Warto się z nimi skontaktować i ustalić szczegóły.

ODPOWIEDZ