wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Piękna kuchnia

Post autor: wąż »

ja jeszcze teraz kupilam sklep.sotbe/com/ baterie tez do łazienki bo wiem, ze takie dopełnienie porządnymi detalami naprawde wiele robi ;)

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Piękna kuchnia

Post autor: Kasieńka »

Ostatnio oglądałam zjawiskowe kuchnie od firmy Halupczok. Meble są nie tylko designerskie i na miarę XXI wieku ale również bardzo funkcjonalne o czym możecie przeczytać na stronie meble-halupczok/pl/blog/funkcjonalna-kuchnia-sprawdzone-pomysly-ekspertow/ . Pomysły te można wprowadzić również w swoich domach :)

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Piękna kuchnia

Post autor: sokol »

Jeśli chodzi o duże AGD to warto wiedzieć, że Electrolux ma w ofercie sprzęty w kolorze czarnym - jest to linia kolorystyczna Black Matt. Myślę, że spodoba się osobom, które lubią nietuzinkowe, eleganckie wnętrza.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Piękna kuchnia

Post autor: zuzula12 »

Może jesteście na kupnie akcesorii do kuchni?? Jeśli tak to polecam wam Foremki do deserów sklep internetowy jest to bardzo wygodna opcja zakupu. Mają tam mnóstwo ciekawych ładnych nowych nowoczesnych eleganckich przydatnych akcesorii i to w dobrej cenie polecam wam bardzo

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Piękna kuchnia

Post autor: bonyard »

"Teraz można naprawdę piękne meble kuchenne znaleźć. A jaki wybór jest w wykończeniu! Co wolicie, meble frezowane czy np. jeśli są

gałki do mebli bądź uchwyty? Bo się zastanawiam którą z tych opcji wybrać. Każda z nich wydaje się być atrakcyjna
"

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Piękna kuchnia

Post autor: mojra »

Ja właśnie jestem na etapie wyposażania kuchni w najróżniejsze akcesoria. Zwracam uwagę na ich funkcjonalność oraz jakość. Szczególnie zainteresowały mnie Chlebaki sklep internetowy z Boma. Powiedzcie mi, mieliście okazję korzystać już z tej oferty?

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Piękna kuchnia

Post autor: Bigi12 »

Jeśli kuchnia ma być piękna to musisz kupić ładne zasłony i myślę że takie będą odpowiednie nietylkofiranki/pl/zaslony-gotowe-na-tasmie/1544-4200-zaslona-elodia-z-matowej-tkaniny-na-tasmie-140x160cm.html Nie tylko mają ładny kolor ale także tkaninę która nie przepuszcza światła co sprawdzi się latem. Przejrzyj też inne produkty bo jest z czego wybierać jeśli chodzi o zasłony, firanki czy koce.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Piękna kuchnia

Post autor: czoko752 »

Jak szukacie pięknych mebli do kuchni to ja wam polecam tutaj gama-sklep/com/pl/category/meble-kuchnie-nowoczesne-1866 zamawiać bo mają nowoczesne meble w dobrej cenie. DO tego obsługa jest pomocna i mi z wyborem doradziła fajnie. Mam teraz nowoczesną kuchnię urządzoną z klasą i stylem.

AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Piękna kuchnia

Post autor: AleksandraP »

Sama niedawno remontowałam kuchnię i zdecydowałam się na meble na wymiar, aby dopasować je maksymalnie do rozmiarów i wyglądu pomieszczenia. Polecam smolis-meble/pl/meble-kuchenne-sycow/, gdzie projektują i wykonują profesjonalne meble na wymiar.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Piękna kuchnia

Post autor: emiliakozak »

Jeśli chcecie, aby wasza kuchnia wyglądała pięknie i świeżo to pomalujcie ją wysokiej jakości farbą. Na stronie bbhomedecor/pl/sklep/farby-scienne/107-1313-farba-sigma-expert-supermatt.html#/5-pojemnosc-wybierz_pojemnosc znajdziecie bardzo dobry produkt marki dekoral. Co ważne farbę można stosować zarówno w pomieszczeniach suchych, jak i o wysokiej wilgotności powietrza bez bezpośredniego kontaktu z wodą. Jest ona bardzo wydajna i nie brudząca.

ODPOWIEDZ