mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Piękna kuchnia

Post autor: mrozek »

A jeśli chodzi o wyposażenie tej kuchni to dla mnie cena nie gra roli - ważne, aby sprzęt był użytkowy. Dlatego właśnie spodobała mi się lodówka Electroluxa z serii MultiSpace. Warto zainteresować się tym sprzętem bo jest on bardzo funkcjonalny. Moja kuchnia musi być przede wszystkim praktyczna.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Piękna kuchnia

Post autor: Monika »

W pięknej kuchni nie może zabraknąć oczywiście pięknego, a jednocześnie funkcjonalnego zlewozmywaka. Takie są moim zdaniem zlewozmywaki granitowe. Bardzo ładny widziałam ostatnio na stronie internetowej brenor/pl/pl/kategorie/512-11562-zlewozmywak-granitowy-taurus.html#/36-kolor-pustynny. A Wam jak się on podoba?

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Piękna kuchnia

Post autor: sokol »

Warto jednak czasem postawić na bardziej tradycyjne dodatki. Co sądzicie na przykład o czajnikach na gaz: bokono/pl/pl/c/Czajniki-ze-stali-nierdzewnej/287 ? Moim zdaniem jest to świetne rozwiązanie jeśli ktoś ma w kuchni kuchenkę gazową.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Piękna kuchnia

Post autor: zuzula12 »

Jeśli macie nową piękną kuchnie to pewnie szukacie nowych drewniane akcesoria do domu ja właśnie teraz zamówiłam takie akcesoria. Trzeba żyć w zgodzie z naturą i takie właśnie ekologiczne produkty mieć w swoim domu

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Piękna kuchnia

Post autor: Bigi12 »

Piękna kuchnia to nie tylko ładne meble ale wyposażenie wysokiej klasy a takie znajdziesz w ofercie tghome/pl/ Mają unikatowe marki które zapewnią ci wysokiej jakości garnki, sztućce, porcelanę czy też inne akcesoria kuchenne. Dzięki nim masz dostęp do wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie które posłużą więcej niż jeden sezon. Zapoznaj się z ofertą a na pewno skorzystasz.

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Piękna kuchnia

Post autor: mojra »

Ja uważam, ze kuchnia przede wszystkim powinna być funkcjonalna. Dobrze jest kupić sobie akcesoria kuchenne, które ułatwią nam przygotowanie posiłków. Jak coś, to ja sporo rzeczy zamówiłam tutaj: leifheitsklep/pl/pl-pl/akcesoria-kuchenne/5129 Sprawdźcie sobie, bo mają naprawdę niezla ofertę.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Piękna kuchnia

Post autor: majsterka »

Również jestem zdania, ze dobrze jest zainwestować w coś porządniejszego i na długie lata. Słaby komplet garnków rozpadł mi się po roku, potem zdecydowałam sie na kupienie sobie porządniejszych z grubszym dnem i te służą mi już długie lata. NO i utrzymuja temperaturę posilku na dłuższy czas. Świetne dodatki kuchenne ma rownież ceramika z Bolesławca. Na przykład naczynia do zapiekania. Które mozna dostać na stronie sklepu: andyceramika/pl/ Są ręcznie malowane przez rzemieślników w Polsce:

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Piękna kuchnia

Post autor: milka »

Jeśli szukasz nowoczesnych i funkcjonalnych mebli kuchennych to polecam zajrzeć tutaj meblekam/pl/ Oferta tej firmy jest naprawdę godna uwagi. Sama mam w planach zamówienie tam kuchni w stylu loftowym. Szukałam gotowych mebli, ale nie znalazlam nic ciekawego.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Piękna kuchnia

Post autor: emiliakozak »

Piękna kuchnia to funkcjonalne wnętrza mebli, ale także trwałe i solidne fronty. Na stronie rolhand/pl/fronty-meblowe/ znajdziecie szeroki wybór frontów meblowych, które są wykonane z dbałością o każdy detal, gdyż walory estetyczne są bardzo ważna sprawą. Drzwiczki do szafek wykonane z materiałów drewnopochodnych pokrytych różnymi warstwami oraz kolorami to pewność, że wasza kuchnia będzie świetnie się prezentować. Każdy znajdzie coś dla siebie w bardzo dobrych cenach.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Piękna kuchnia

Post autor: grażynka011 »

Dla mnie bardzo ważne jest również by posiadać wysokiej jakości sprzęt, dlatego też niedawno zdecydowałam się na ofertę jaką posiada gero/pl/ . Wybór jest tutaj bardzo obszerny także z łatwością znajdziecie coś dla siebie

ODPOWIEDZ