tonga
Posty: 170
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

meble w stylu loft

Post autor: tonga »

Hej hej wszystkim :) urządzam właśnie mieszkanie i zdecydowałam się na styl loftowy. Byłam już w kilku sklepach meblowych ale wybór jest średni dlatego pomyślałam by kupić takie, robione na zamówienie. Gdzie szukać? jakich producentów polecacie ?

hadzik
Posty: 92
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: meble w stylu loft

Post autor: hadzik »

dobra decyzja z tymi zakupami bezpośrednio u producenta. Ja swoje meble zamawiałem w George Azzar i szczerze mogę Ci ich polecić. Meble są robione ręcznie, pod wymiar i zgodnie z życzeniem klienta. porządna i solidna firma :)

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: meble w stylu loft

Post autor: matea »

to prawda, George Azzar ro godny polecenia producent. Tworzą meble w stylu loftowym i skandynawskim ( połączenie drewna z metalem w kolorze białym lub czarnym). Ja mam od nich biurko i stolik kawowy w salonie a zamierzam jeszcze dokupić szafki nocne do sypialni.

tonga
Posty: 170
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: meble w stylu loft

Post autor: tonga »

wielkie dzięki za pomoc :) przejrzałam ich ofertę i nawet już udało mi się zamówić to i owo :) teraz czekam na dostawę :)

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: meble w stylu loft

Post autor: pyrtek »

zajrzalbym tez do ikei, czesto maja w promocjach fajne meble loftowe :) jak sie o montaz potem martwisz to zadzwon sobie do firmy montiermebli/pl/montaz-mebli-ikea/ - profesjonalisci bezblednie ogarna temat za ciebie

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: meble w stylu loft

Post autor: matea »

@tonga to super wieści :) to koniecznie daj znać co zamówiłaś i daj znać jak wrażenia jak już meble dojadą :)

tonga
Posty: 170
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: meble w stylu loft

Post autor: tonga »

zamówiłam biurko, dwie szafki nocne i stolik kawowy :) już nawet mam je u siebie :) dotarły szybko, zgodnie z planem :) generalnie jakość wykonania super, zwracają na siebie uwagę nietypowym designem :)

zuzula12
Posty: 1642
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: meble w stylu loft

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem własnego mieszkania, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę dewelopera na stronie greenbud/com/pl/ , poniewaz sam z niej skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Na stronie znajdziecie wszelkie informacje na tematem oferty dewelopera.

mojra
Posty: 656
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: meble w stylu loft

Post autor: mojra »

Polecam w pierwszej kolejności zajrzeć na stronę https://blix.pl/sklep/black-red-white i sprawdzić gazetkę promocyjną z tego sklepu. Mam nadzieję, że uda wam się wybrać meble dobrej jakości i w przystepnej cenie.

czoko752
Posty: 1062
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: meble w stylu loft

Post autor: czoko752 »

Stylowe meble w stylu loft tutaj https://notodo.pl/industrialne-stoliki- ... nsole-loft możecie zamówić. Warto od nich mieć meble bo oferują ręcznie robione, wysoka jakość, moja znajoma je u siebie ma i chwaliła nie raz ich zakup.

ODPOWIEDZ