matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: matys »

U nas miało być wiele elementów do wymiany, ale okazuje się, że można sporo zrobić i nie musi to być kosztowne, dlatego się na to pokuszę. A mianowicie chodzi o coś takiego jak emalia do malowania wanny . Będę mogła sobie w ten sposób ładnie odmalować element łazienki i nie płacić kolosów za nowy element.

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: czoko752 »

Mnie jeszcze trochę brakuje do aranżowania mieszkania, bo najpierw muszę je jeszcze wykończyć. Jestem obecnie na etapie ścian. Część planuję pomalować, a część pokryć tapetą. Zastanawiam się tylko czym rozcieńczyć farbę lateksową . Może wy wiecie? Kupiłem już farbę, ale jest dość gęsta.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: bebefa »

Ja to sama nie zamierzam aranżować tego, gdzie będę mieszkać. Chcę kupić coś prostego, coś, co będzie pasować nam idealnie, czyli interesują mnie takie opcje jak mieszkania mikołajki , bo jednak wiadomo, że to nowoczesne i ładne. Może uda mi się jakoś kupić mieszkanie w tym osiedlu.

zuzula12
Posty: 1612
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim zainteresowanym tematem mogę polecić porady, z których sam skorzystałem. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem aranżacji wnętrz, to polecam Wam sprawdzić artykuł na stronie - iskra.info/pl/aranzacja-obiektow-hotelowych-jak-zmienic-wystroj-obiektu-za-pomoca-fototapety/ .

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: mrozek »

Przy każdym remoncie niezbędna będzie pomoc specjalistów. Jedną z takich osób z pewnością będzie elektryk Wrocław - instalacje elektryczne, usługi, pomiary: elektryk.i-wroclaw/pl/ . Ten fachowiec pomagał mi przy remoncie mieszkania i byłam bardzo zadowolona.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: bajobaj »

W sumie jestem zdania, że dużym rozwiązaniem będzie dla nas nowa sypialnia. Mam problem z wyszukiwaniem łóżka, ale na pewno na taki hilding/pl/produkt/materace-multipocket/hilding-electro/ materac się zgodzę. To coś fajnego, a dodatkowo też uważam, że fajnie jest mieć pewnego dostawcę, jak Hilding właśnie. Oni się znają na tym, co robią.

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: Mniejsza1999 »

destruction pisze:
ndz lip 31, 2022 9:46 pm
Podczas aranżacji pokoju syna uwzględniłam tapety ścienne, bo sam wspominał, że u kolegi widział fajną z gry Mario. Szukając tapet dla syna trafiłam na stronę uwalls/pl/tapety-scienne/ i spodobała mi się tapeta z klocków lego, synowi również, więc taką zamówiłam i polecam każdemu, kto chce kupić tapetę dziecku. Niedawno nawet organizowaliśmy imprezę urodzinową i dwóch kolegów Maćka było zachwyconych tapetą.
Tapeta dla dzieci ocean - o tym marzyły nasze dzieci. Idealnie się prezentuje i jest wykonana z najlepszych materiałów

ODPOWIEDZ