emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: emiliakozak »

Jeśli planujecie aranżację mieszkania to koniecznie zadbajcie, aby wasze ściany nie były puste. Na stronie galeriaram/pl/passe-partout/ dowiecie się więcej o passe partout, które jest bardzo popularną formą ozdoby ścian w ostatnim czasie. Można je zakupić w korzystnej cenie, różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. To także bardzo fajny pomysł na prezent z okazji parapetówki bądź innych uroczystości rodzinnych.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: czoko752 »

Od zawsze marzył mi się szezlong, a teraz jeszcze dodatkowo widziałam takie piękne na stronie sfmeble/pl/c/szezlongi-do-salonu , że aż ciężko się nie zdecydować. Czy coś takiego się Wam podoba? Jest to Wasz styl? Bo nie ukrywam, że zastanawiam się nad jakąś fajną i ciekawą ofertą. Może mi coś polecicie?

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: Elka »

Sama mam przed sobą aranżację mieszkania, dlatego szukam inspiracji na różnych stronach i blogach wnętrzarskich. Wiele osób chwali panele wolnostojące, które mogą być też ozdobą mieszkania, bo ładnie się prezentują. Tutaj są dostępne mega-acoustic/pl/sklep/acouscreen-pet-akustyczne-panele-wolnowiszace/ . Na niektóre z nich można wybrać nawet swój własny wzór. W ten sposób wnętrze będzie nowoczesne i funkcjonalne.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: zuzula12 »

"Mam w planach remont mieszkania i szukam inspiracji do jego aranżacji.



laweta Trójmiasto
"

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: grażynka011 »

A gdzie zazwyczaj chodzicie na zakupy? Właśnie ja ostatnio bardzo polubiłam centra handlowe poznań i powiem wam, że teraz jestem stałą klientkę. Ofertę tutaj mają naprawdę bardzo dobrą także na pewno wam się spodoba

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: sokol »

Ja zawsze szukam różnych inspiracji wnętrzarskich w internecie. Uważam, że to zdecydowanie najlepsze miejsce. Blogi takie jak ten mieszkajposwojemu/pl to kopalnia inspiracji.

AleksandraP
Posty: 118
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: AleksandraP »

Właśnie jestem na etapie urządzania mieszkania i zastanawiam się nad wyborem ekspresu do kawy. Mam kilka modeli na oku ale chciałabym dowiedzieć się z jakich Wy korzystacie i czy jesteście zadowoleni ;) Duży wybór można znaleźć w sklepie swiatekspresow/pl/ekspresy-do-kawy i porównując ceny ze stronami konkurencji to tutaj jest najkorzystniej ;) Z góry dzięki za pomoc ;)

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: pyrtek »

Przy zmianie aranzacji calego mieszkania to na pewno przydalaby sie ekipa montazowa jak montiermebli/pl/montaz-mebli-ikea/ ktora nam pomoze z meblami. Samodzielny montaz jaki jest kazdy wie :D czlowiek marnuje czas i stresuje sie niepotrzebnie, a fachowcy moga ogarnac w trymiga

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: destruction »

Podczas aranżacji pokoju syna uwzględniłam tapety ścienne, bo sam wspominał, że u kolegi widział fajną z gry Mario. Szukając tapet dla syna trafiłam na stronę uwalls/pl/tapety-scienne/ i spodobała mi się tapeta z klocków lego, synowi również, więc taką zamówiłam i polecam każdemu, kto chce kupić tapetę dziecku. Niedawno nawet organizowaliśmy imprezę urodzinową i dwóch kolegów Maćka było zachwyconych tapetą.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: Bakeneko »

Podobają Wam się płytki z cegły ? Ostatnio znalazłam Ceglany Renesans i bardzo spodobały mi się płytki z ich oferty. Czy ktoś z Was ma je może u siebie ?

ODPOWIEDZ