deborah
Posty: 589
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Wywóz mebli

Post autor: deborah »

Chciałabym pozbyć się starego wyposażenia z mieszkania. Jaką firmę oferującą wywóz mebli Warszawa polecacie?

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Wywóz mebli

Post autor: pyrtek »

zazwyczaj firmy przeprowadzkowe maja takie uslugi w ofercie. Mi sie udalo w dobrej cenie wynegocjowac transport z przeprowadzki-warszawskie/pl/ w Warszawie- wszystko odbylo sie sprawnie i terminowo

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Wywóz mebli

Post autor: Bakeneko »

Może dar-bet/com/pl/przeprowadzki-krajowe/przeprowadzki-bytom/ Sam z nich korzystam i jestem zadowolony. Zachęciła mnie okazyjna cena, ale zostałem ze względu na profesjonalizm i fachowe podejście!

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Wywóz mebli

Post autor: Luza »

Teraz są firmy, które zajmują się transportem mebli i robią to w profesjonalny sposób. Tak działa firma transportmeblikepno/pl . Oni mogą sprawnie i bezpiecznie przewieźć meble i inne wielkogabarytowe rzeczy. Są terminowi, a co najważniejsze, mogą też zabezpieczyć wszystkie rzeczy, żeby nie zniszczyły się w trakcie przewózki.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wywóz mebli

Post autor: zuzula12 »

Mogę Wam wszystkim polecić ofertę profesjonalnej firmy, która zajmuje się odbiór mebli za darmo warszaw , wywozem mebli, transportem mebli i wiele więcej. Sam jakiś czas temu skorzystałem z oferty ich usług, wszelkie prace wykonali w terminie i bez najmniejszego problemu.

ODPOWIEDZ