zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Fotele do biura

Post autor: zuzula12 »

Podczas remontu mojego biura skorzystałem z oferty sklepu internetowego fotel-partner/pl , gdzie zamówiłem wygodne fotele biurowe dla moich pracowników. Siedząc po kilkanaście godzin przy komputerze warto zadbać o odpowiedni komfort podczas pracy.

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Fotele do biura

Post autor: mojra »

Skoro już masz upatrzone fotele do biura, to super. Ja zanim zdecyduje się na zakup mebli to chcę mniej więcej wiedzieć jak zaaranżowane będzie moje biuro. W sumie to spodobały mi się bardzo takie: roslinydlabiura/pl/uslugi/sciany-z-mchu-i-rosliny-stabilizowane/ ścianki z mchu. Wyglądają bardzo nowocześnie i estetycznie.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Fotele do biura

Post autor: pyrtek »

A macie może na oku już jakieś biurka biurowe ? bo to też bardzo ważne, potrzebne są jakieś solidne, na których będzie się wygodnie pracować, i które nie rozlecą się po roku czy dwóch

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Fotele do biura

Post autor: pyrtek »

Do biura potrzebne jest bardzo wiele mebli i innego wyposażenia. Między innymi szafy na dokumenty. Nam się udało zamowić je od firmy Locobox - to była dobra decyzja bo nie dość że dostarczyli je bardzo szybko to wszystko zrobione jest pod nas

butonierek
Posty: 9
Rejestracja: pt lip 28, 2023 5:02 pm

Re: Fotele do biura

Post autor: butonierek »

ja zamówiłam takie https://www.elampy.pl/fotele-biurowe/12 ... bialy.html są bardzo wygodne i oddychające

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Fotele do biura

Post autor: Remontowa »

W biurze z reguły spędza się dużo godzi i to w pozycji siedzącej, dlatego moim zdaniem dobry fotel to naprawde podstawa. Ja pracuję czasem nawet 10 godzin przy komputerze, dlatego kupiłam sobie bardzo wygodny fotel gamingowy od firmy DXRacer. Fotel jest doskonale wyprofilowany i ma dwie poduszki podpierające kręgosłup, dlatego nawet wielogodzinne siedzenie jest komfortowe, plecy nie bolą a kręgosłup jest w prawidłowej pozycji.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Fotele do biura

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli chodzi o mnie, to wszystkie meble do mojego biura zamawiałem w polecanym mi sklepie internetowym - https://mebiuro.pl/sejfy-domowe , gdzie znajdziecie najróżniejsze meble metalowe i meble biurowe, a także sejfy i szafy.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Fotele do biura

Post autor: bebefa »

Ja się mocno zastanawiam nad tym, co zrobić, jak ogólnie działać w kwestii mojego biznesu. Co prawda sama mogę wyposażyć wszystko, ale moim zdaniem najważniejszą opcją będzie po prostu sprawdzenie, gdzie mogę zrobić odpowiednie spotkanie biznesowe. I czy przestrzenie bruna są dobrą opcją?

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Fotele do biura

Post autor: mrozek »

A czy wiecie, jak można naprawić uszkodzony fotel? Jeżeli uszkodził się siłownik to pomóc może ten artykuł: https://sprawdzjak.pl/jak-naprawic-silownik-w-fotelu/ . Dzięki niemu naprawicie siłownik bez konieczności interwencji fachowca.

ODPOWIEDZ