majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Fajne dodatki do domu

Post autor: majsterka »

Ostatnio z nudów oglądałam telewizję. Natknęłam się na program o urządzaniu mieszkania od nowa. Był tam fajny pomysł na ozdoby ścienne. Znalazłam już podstawę projektu, czyli ramę. Kupiłam ja ną galeriaram/pl/ , potem połączyłam sznurkami obwód i zawiesiłam w niej zdjęcia rodzinne. Wygląda to rewelacyjnie. Chyba zrobię jeszcze jeden taki kolaż.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Fajne dodatki do domu

Post autor: mrozek »

Myślę, że głośnik bluetooth może być całkiem oryginalnym dodatkiem do domu. To niewielkie urządzenie można zabrać wszędzie ze sobą - także na przykład na wczasy. Poczytajcie o nim więcej tu: emanta/pl/glosniki-bluetooth/spk12go-glosnik-bluetooth .

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Fajne dodatki do domu

Post autor: Monika »

Ja nie mam w domu zbyt wielu dodatków i dekoracji - no chyba, że jest Boże Narodzenie. Wtedy oczywiście pojawia się choinka, białe ozdoby itp. Wszystko to zamawiam on-line, na przykład w sklepie internetowym happenings/pl/ozdoby-na-choinke, gdzie mają naprawdę spory wybór i niewygórowane ceny :) Polecam ;)

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Fajne dodatki do domu

Post autor: Kasieńka »

Dodatkiem mogą być również fajnie zdobione kieliszki czy szklanki. Ja osobiście bardzo lubię spotkania z koleżankami. Niestety w tym roku kawiarnie zamieniłyśmy na domowe posiedzenia, mąż kupił mi nawet wypasiony ekspres abym mogła robić swoją ulubioną latte. Wiadomo, że kawy tej nie można podać w zwykłym kubku dlatego zamówiłam specjalne, wysokie szklanki termiczne ze strony taniomania/pl/t/szklanki-termiczne .

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Fajne dodatki do domu

Post autor: wesołek »

Szukacie jakiś fajnych dodatków do domu? To zajrzyjcie na tę stronę sklepmo/pl/ Bo moim zdaniem mają tam bardzo dobry wybór w asortymencie do wyposażenia naszego domu. Przynajmniej ja tam znalazłam wiele bardzo ciekawych rozwiązań i to w dobrych cenach. A że przynajmniej nie musiałam wychodzić z domu to dla mnie dodatkowy atut takich zakupów

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Fajne dodatki do domu

Post autor: paździoch »

U nas sporo jest różnych własnoręcznych dekoracji, które dzieciaki ostatnio bardzo często robią. Nawet fajnie im to wychodzi. W sklepie nietylkoszydelko/pl/ specjalnie kupujemy im sznurki, włóczki itp.

karowisniewska
Posty: 24
Rejestracja: pt sty 29, 2021 1:09 pm

Re: Fajne dodatki do domu

Post autor: karowisniewska »

Świetnie w domu sprawdzi się ekspres do kawy, jeśli szukacie odpowiednich urządzeń. Na wypozyczalniaekspresow/pl/saeco/ macie możliwość wynajmu urządzenia do domu marki Saeco. Ja sama mam w domu ekspres tej marki i jest bardzo dobry, przygotowuje pyszną kawę.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Fajne dodatki do domu

Post autor: wąż »

Cóż moge powiedziec... najlepiej jeszcze kupić sobie jakąś ładną zastawę, moze hurtowniaporcelany/pl/porcelana/3791-lubiana-boss-morski-24-czesci-serwis-obiadowy-dla-6-osob jest recznie malowana, wiec naprawde moim zdaniem wyglada to całkiem ok

karowisniewska
Posty: 24
Rejestracja: pt sty 29, 2021 1:09 pm

Re: Fajne dodatki do domu

Post autor: karowisniewska »

Chcecie znaleźć dobry ekspres do kawy? Na swiatekspresow/pl/ekspresy-do-kawy znajdziecie ekspresy do kawy różnych marek zarówno do domu, biura, jak i gastronomii :) Ja sama kupiłam tam swój ekspres i jestem z niego bardzo zadowolona.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Fajne dodatki do domu

Post autor: sokol »

Ciekawym dodatkiem do domu może być na przykład głośnik. To także super pomysł na prezent. Poczytajcie recenzję głośnika marki JBL: https://mistrz-oszczedzania.pl/recenzje ... e-220-tws/ .

ODPOWIEDZ