Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Pomysły na drzwi biurowe szklane?

Post autor: Igielnik »

"Pomysły na drzwi biurowe szklane?

Zastanawiam się czy przy pierwszych drzwiach wejściowych do biura postawić na szkło całkowicie transparentne,

czy jednak półmatowa jak z esglas/pl/oferta/drzwi-szklane/ albo matowa wersja? Jak myślicie, co mogłoby się lepiej klientom spodobać

i żeby robiło efekt?
"

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Pomysły na drzwi biurowe szklane?

Post autor: zuzula12 »

Mogę Wam polecić oferte, z której sam niedawno skorzystałem i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Jeżeli macie w planach zakup nowych mebli do Waszego biura, to polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu internetowego - kamilameble/pl/14-obrotowe-krzesla-biurowe , gdzie znajdziecie m.in. krzesła biurowe.

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Pomysły na drzwi biurowe szklane?

Post autor: Remontowa »

Pomysł bardzo ciekawy. Takie drzwi są niezwykle eleganckie i nadają pomieszczeniu charakteru. Jeśli zdecydujecie się na drzwi ze szkła to pamiętajcie o wyborze odpowiednich zawiasów i klamki. Tu rawos/pl/ znajdziecie szeroki wybór okuć wysokiej jakości w przystępnych cenach.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Pomysły na drzwi biurowe szklane?

Post autor: mojra »

Warto przejrzeć Internet, bo to naprawdę kopalnia inspiracji. Warto zadbać o to, aby biuro było stylowe, gustowne i dobrze zaaranżowane. Gdybyście szukali jeszcze dekoracji, to firma roslinydlabiura/pl/uslugi/kwiaty-do-biura/ oferuje swoim klientom biznesowym dekoracje roślinne.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Pomysły na drzwi biurowe szklane?

Post autor: pyrtek »

Mysle, ze najrozsadniej bezposrednio u szklarza ogarniac temat, przyjaciel teraz zamawial do firmy szkło na wymiar łódź na scianki i drzwi wlasnie i powiem Ci, cenowo mistrzostwo, bo koszta posrednikow ominiete

ODPOWIEDZ