Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Komoda do sypialni

Post autor: wloczykijka »

Cześć! Zastanawiam się ostatnio sporo nad zakupem komody do sypialni. Nie wiem jednak na jaką warto się zdecydować. Pomożecie coś wybrać? Wczoraj wieczorem trafiłem w sieci na ten tekst http://e-lifestyles.pl/praktyczne-nowoc ... -sypialni/ . Można tam znaleźć naprawdę pomocne wskazówki jak wybrać odpowiednią komodę. Warto z nich skorzystać?
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Komoda do sypialni

Post autor: zuzula12 »

"Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep internetowy z meblami?



hafciarnia/pl - bluzy kucharskie
"

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Komoda do sypialni

Post autor: pyrtek »

W sypialni to fajnie drewno moze wygladac :) mysle, ze spojrzalbym na kolekcje od dekort meble . To producent z wieloletnim doswiadczeniem, wiec nie zawiedziesz sie jakoscia

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Komoda do sypialni

Post autor: milena49 »

Komoda to bardzo fajne rozwiązanie. Zwłaszcza do sypialni. Praktyczna i funkcjonalna. A dobrze dobrana, będzie fajnym uzupełnieniem aranżacji. Nie wiem w jakim stylu masz urządzone wnętrze, ale uniwersalnym rozwiązaniem będzie komoda biała lakierowana. Zerknij na stronę sklepu Meble24sklep/pl - tam jest duży wybór takich komód i może coś wpadnie Ci w oko.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Komoda do sypialni

Post autor: milka »

Ja dzisiaj widziałam że na vivaldimeble/pl/przedluzamy-wakacje mają bardzo wysokie przeceny mebli a do tego po zapisaniu się do newslettera można dostać kupon na darmowy transport. No żyć nie umierać :D Chyba zrobię małe zmiany meblowe w salonie i sypialni. Zabieram się za to od roku.

ODPOWIEDZ