Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Kominek w mieszkaniu

Post autor: Pono »

Czy można mieć kominek w mieszkaniu w bloku?

Sajon
Posty: 26
Rejestracja: wt lip 14, 2020 2:17 am

Re: Kominek w mieszkaniu

Post autor: Sajon »

Mam znajomych, którzy w mieszkaniu mają kominek gazowy. Taki kominek nie wymaga budowania przewodu kominowego. Zobacz Kominki Gazowe Waligóra

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Kominek w mieszkaniu

Post autor: zorba »

Ja już naprawdę mam dość mieszkania w bloku dlatego w tej kwestii nic nie poradzę. Natomiast kominek będę miała w nowym domu. Będzie nieduży ale taki jak marzenie. No i oczywiście główną atrakcją w salonie będzie kominek. Nawet siostra mi ostatnio radziła, że gdy już będę chciała zamawiać do niego pellet, to koniecznie od tego dostawcy dobrybrykiet/pl/kontakt/lomianki/ . Jest zaufany i wyjątkowo rzetelny.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kominek w mieszkaniu

Post autor: zuzula12 »

Jeśli szukacie odpowiednego pelletu to możecie znaleźć go na stronie sklepu pellet-robin/pl/ u nich macie dobrej jakości pellet oraz ekogroszek i drewno opałowe. To pellet drzewny klasy premium lecz w dobrej atrakcyjnej cenie. Sprawdźcie koniecznie.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Kominek w mieszkaniu

Post autor: milka »

Ja nie wyobrażam sobie domu bez kominka. My mamy kominek firmy IGNIF i jestesmy z niego bardzo zadowoleni. Zapoznaj się z oferta tego producenta. Znajdziesz w niej drzwiczki do kominka otwartego, wkłady, kasety kominkowe itd. Oferta jest bardzo rozbudowana i atrakcyjna cenowo. Nie ma też problemu z montażem kominków.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Kominek w mieszkaniu

Post autor: bonyard »

W mieszkaniu to raczej nie da rady wstawić kominka, to musi być dom. I jakbyście zastanawiali się nad wyborem to polecam kominek z płaszczem wodnym . Chyba, że w mieszkaniu taki kominek elektryczny, to wtedy chyba takie rozwiązanie wchodzi w grę

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Kominek w mieszkaniu

Post autor: mojra »

Teraz możesz cieszyć się słońcem w domu dzięki kominkom elektrycznym. Grzejnik elektryczny na podczerwień nie wydmuchuje gorącego powietrza, ale emituje promieniowanie dalekiej podczerwieni. Koniecznie sprawdźcie ofertę takwiele/pl/ - powinna was zainteresowac.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Kominek w mieszkaniu

Post autor: Dżonko »

Tutaj kominki-sklep24/pl/pl/c/Kominki-z-montazem-gazowe/166 możecie zerknąć na różne kominki gazowe. Można u nich zamówić kominek wraz z montażem. Mają szeroki wybór kominków i rozsądne ceny. Zapoznajcie się z ofertą. Ja mam w domu kominek gazowy i jestem z niego bardzo zadowolony.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Kominek w mieszkaniu

Post autor: pyrtek »

Kratki ma zdecydowanie najlepszy i największy wybór no i ceny są przystępne

AleksandraP
Posty: 118
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Kominek w mieszkaniu

Post autor: AleksandraP »

Kominek fajna rzecz :) Sprawia, że wnętrze staje się przytulne. Trzeba jednak wiedzieć jakie drewno nadaje się do palenia w kominku. Warto poczytać artykuł dotyczący twardości drewna https://www.drewnex24.pl/blog/drewnex-z ... ominkowego :)

ODPOWIEDZ