Bonia
Posty: 592
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Idealny materac do spania

Post autor: Bonia »

Modeli dostępnych materacy na rynku jest bez liku. Najlepsze materace na łóżka muszą zapewnić wyjątkowe warunki do spania i charakteryzować się właściwościami prozdrowotnymi. Dobrze, gdyby nie gromadziły w sobie kurzu domowego. Jednocześnie powinny w odpowiedni sposób zabezpieczać kręgosłup i mięśnie go okalające. fdm/pl/porady/jak-dobrac-odpowiedni-materac Takie są główne zasady doboru materaca.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Idealny materac do spania

Post autor: zuzula12 »

"Na co powinienem zwracać największą uwagę podczas zakupu materacu?



slubna-wiedza/pl
"

Bonia
Posty: 592
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Idealny materac do spania

Post autor: Bonia »

Szukam porady, jakiegoś kierunku w działaniu przy wyborze materaca dla dziecka, materaca do łóżeczka dziecięcego 160x80. Znalazłam taką ofertę fdm/pl/materace-80x160/ czy znacie te materace?

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Idealny materac do spania

Post autor: Bakeneko »

Myślę, że wybierając taki materac warto również wziąć pod uwagę swoje preferencje. Dla jednej osoby idealny materac do spania będzie twardy dla innej miękki itd :)

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Idealny materac do spania

Post autor: milka »

Niestety ale stres może wynikac też z braku odpowiedniej ilości i jakości snu. Dlatego warto się temu przyjrzeć. Ja ostatnio sporo czytałam o kołdrach i kocach obciążeniowych na https://sleep-changer.com/pl/koc-obciaz ... la-dzieci/ Zobacz sobie. Mają one bardzo dobry wpływ na sen i redukują stres. Myśle, ze warto wypróbować. Dla mnie leki to ostatnia deska ratunku i wolę po nie nie sięgać.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Idealny materac do spania

Post autor: pyrtek »

no to ja jakis czas temu kupialam swietny materac FIKI MIKI 160/80
boszzz... tak cudownie mi sie na nim spi, wstaje wyspana rano, szybko zasypiam, nic mnie nie boli.
to jest moj idealny materac <3

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Idealny materac do spania

Post autor: Dżonko »

Wybór odpowiedniego materaca jest kluczowy dla zapewnienia sobie dobrego snu i wypoczynku. W sklepie New Hever można znaleźć duży wybór materacy ale też łóżek, kołder i poduszek. Komfort snu jest naprawdę ważny, bo przekuła się nasze samopoczucie i zdrowie. Trzeba zatroszczyć się, aby się wysypiać dobrze każdego dnia, a nasz organizm będzie nam za to wdzięczny.

ODPOWIEDZ