Bara66
Posty: 8
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 3:26 pm

Re: Jakie urządzenia przydadzą się w restauracji?

Post autor: Bara66 »

Skoro frapuje Ciebie ów problem to zdecydowanie przejrzyj ten artykuł. Z autopsji wiem, że odnajdziesz tutaj najpotrzebniejsze dane. Serdecznie polecam - bialaiczarna/pl .

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Jakie urządzenia przydadzą się w restauracji?

Post autor: Milena »

Wydaje mi się, że przyda się dobry ekspres ciśnieniowy. Ja akurat będę kupować dla siebie do domu i oglądam ofertę na tej stronie luke/pl/pl/c/Ekspresy-cisnieniowe/46/1/default/1/f_producer_43/1 . To podobno bardzo dobra marka tych urządzeń i to w atrakcyjnych cenach. Mój znajomy kupił sobie jeden z nich i twierdzi, że zaspokaja jego poranne kawowe potrzeby :) Z chęcią też wypróbuję espresso lub latte z takiego ekspresu.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Jakie urządzenia przydadzą się w restauracji?

Post autor: synia »

W restauracji na pewno przyda się obieraczka do warzyw. Dzięki temu będzie można szybciej przygotowywać posiłki. Tutaj sklep.technica/pl/obieraczki-do-ziemniakow/obieraczka-do-warzyw-z-pluczka-nierdzewna-wsad-8-10-kg-spomasz-naklo-ozp15n sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych urządzeń oraz znajdziecie tam również akcesoria. Wybór jest ogromny. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Jakie urządzenia przydadzą się w restauracji?

Post autor: Bakeneko »

ekspres do kawy jest ok, ale trzeba też mieć dobrego serwisanta który regularnie ogarnie tego typu problemy, ja korzystam z ulsug ekspresowy-serwis/pl

AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Re: Jakie urządzenia przydadzą się w restauracji?

Post autor: AsiaS »

Moim zdaniem na pewno przyda się dobry ekspres do kawy. Jeśli nie wiecie, jakie urządzenie konkretnie wybrać to można zawsze je wynająć. Na wypozyczalniaekspresow/pl/wynajem-ekspresow-dla-firm/ zapoznacie się z ofertą wynajmu ekspresu dla firm, świetne rozwiązanie i u nas się sprawdza.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Jakie urządzenia przydadzą się w restauracji?

Post autor: emiliakozak »

Myślę, że do rozładowywania towaru przyda wam się paleciak. Nie trzeba mieć na niego uprawnień, a każdy da sobie radę z jego obsługą. Jeśli zauważycie, że coś w jego użytkowaniu przebiega nieprawidłowo to być może konieczna będzie naprawa paleciaków. Nie musi być to skomplikowane, ale jeśli nie dacie sobie rady to warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy z pewnością zażegnają powstały problem.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Jakie urządzenia przydadzą się w restauracji?

Post autor: emiliakozak »

Myślę, że oprócz urządzeń bardzo potrzebne są sprzęty, które pomogą np. podczas pożaru. Gaśnica jest obowiązkowa, a plomby regulowane pomogą wam odpowiednio zabezpieczyć gaśnicę przez jej otwarciem. Na stronie sklepbhpippoz/pl/p2855,plomby-plastikowe-do-gasnic-regulowane-1000-szt.html znajdziecie plomby regulowane plastikowe. Pasują do wszystkich gaśnic, niezależnie od producenta, więc ich uniwersalność jest sporą zaletą. Warto zapoznać się z całą ofertą sklepu.

ODPOWIEDZ