grażynka011
Posty: 1108
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: grażynka011 »

Jeżeli chodzi o biurka to śmiało mogę polecić wam conwork/pl/ . Pracuję zdalnie, więc dla mnie bardzo ważne jest by biurko zapewniało mi komfort pracy. Doskonałe biurka regulowane znajdziecie tutaj także warto postawić na tą ofertę

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: zuzula12 »

Jak dla mnie najlepsze są profesjonalne krzesła do biura. Ja dla siebie zamówiłam fotel dla programisty ponieważ właśnie taki mi odpowiadał najbardziej. Firma jest bardzo rzetelna i ze starannością produkują każde krzesło. Fajna sprawą jest to że 10% z zysku przeznaczają na szlachetne cele. Polecam

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: czoko752 »

A interesują Was lokale użytkowe? Wiem, że często z takich się przecież korzysta do prowadzenia swojego biznesu. W takich lokalach bez problemu można prowadzić biznesy różnego rodzaju, w tym oczywiście również biura. Jestem przekonana, że jak najbardziej oferta franciszkanskie/pl/oferta/lokale-uslugowe będzie dla Was odpowiednia, więc skorzystajcie!

mojra
Posty: 650
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: mojra »

Wygodne, dobrej jakości i trwałe :) I powiem wam, że wcale tutaj nie musicie przepłacać. Wystarczy że sprawdzicie sobie ofertę na tanie fotele biurowe - mam nadzieję, że uda wam się wybrać coś odpowiedniego.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: milka »

Do pracy w biurze warto mieć odpowiedni fotel. Na pewno odciąży on twój kręgosłup. Ja też rozglądam się za fotelem i chyba skorzystam z tej oferty swiat-krzesel/pl/pol_m_Biuro-Lokal_Fotele-biurowe-239.html Mają tam ogromny wybór i dobre ceny. Nie chcę już pracować siedząc na kanapie lub krześle w jadalni, bo później ledwo chodzę.

AleksandraP
Posty: 120
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: AleksandraP »

U mnie oprócz standardowych mebli typu biurko, krzesło czy jakieś regały świetnie sprawdza się tablica magnetyczna. Zapisuję na niej najważniejsze tematy i przypinam dokumenty, które muszę byc w widocznym miejscu :) Swoja zamawiałam na stronie tablice-magnetyczne/com/tablice-szkolne-tryptyk i szczerze polecam. Jest śwteinej jakości a moje zamówienie zostało szybko zrealizowane.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: pyrtek »

Podstawa na pewno beda meble metalowe, szafy na dokumenty czy sprzet. Nam sie udalo w dobrej cenie zamowic takie od producenta https://locobox.pl/ i ekspresowo otrzymalismy zamowione wyposazenie

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: pyrtek »

Na pewno metalowe szafy aktowo kartotekowe i w ogóle na dokumenty. Zerknij do Locobox - solidna firma i mają tego tak dużo że dopasujesz do każdej firmy

ODPOWIEDZ