Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: Igielnik »

"""Jakie meble sprawdzą się do biura?

Przy urządzaniu od zera?
"""

Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: Tikabum »

"""Jeśli to Twoje biuro no to pewnie takie, które będą Ci się najbardziej podobały, to raz.

A druga kwestia patrz na funkcjonalność, czyli np regały mają pomieścić segregatory, książki, gadżety,

biurko dostosowane do wzrostu, fotel taki, żeby byl ergonomiczny i fajnie pracował z kręgosłupem itd.

Fotele ciekawe znajdziesz na swiat-krzesel/pl/pol_m_Biuro-Lokal_Hokery-Stolki-barowe-260.html

- bywam u nich czasem bo tego rodzaju meble, a regały to chyba w każdym meblowym:)
"""

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: Monika »

Oprócz mebli warto powiesić w biurze jakąś tablicę, do której będą przypięte wszystkie ważne informacje. Najlepiej, aby była to tablica korkowa, taka jak na przykład na stronie tablice-magnetyczne/com/tablica-korkowa-120-90-rama-drewniana-lakierowana. U nas bardzo się ona przydaje ;)

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: tonga »

ja bardzo lubię się otaczać meblami designerskimi dlatego biurka zamawialiśmy u polskiego producenta, w firmie George Azzar :) zerknijcie bo jakość jest naprawdę solidna a przy tym ceny nie są wygórowane :)

Awatar użytkownika
Fixxer
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:53 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: Fixxer »

Najlepiej jest spytać się specjalisty. On będzie wiedział co wybrać.
Im większe znaczenie mają dla kogoś wszystkie sprawy, tem on sam jest człowiekiem większego znaczenia.

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: Remontowa »

Przede wszystkim w biurze potrzebne sa pojemne meble, do których można zapakować dużo różnych dokumentów itp. Ja mam małe biuro dlatego kupiłam taki narożny regał meble71/pl/regal-h05-firmy-svenbox-kandydat-do-malego-biura/ . Mimo, że jest niewielki to bez problemu można na nim umieścić sporo materiałów. W małym biurze warto wykorzystać każda przestrzeń.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: wesołek »

No właśnie zastanawiam się nad tym jak urządzić biuro by było ono przytulne i takie bardziej profesjonalne. Mimo, że na rynku jest dużo takich mebli dostępnych to wybór w cale nie jest taki prosty. Dlatego też szukam jakiś inspiracji wnętrzarskich w internecie. I tak też trafiłam na świetny blog kelman odnośnie właśnie mebli. Dzięki temu poznałam tajniki jak urządzić biuro i nie tylko.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: bajobaj »

Wydaje mi się, że przede wszystkim nowoczesne krzesła biurowe musicie kupić. Przecież bez tego pracownicy nie będą w stanie realizować powierzonych im zadań. Meblownia to fajny outlet meblowy, jeśli liczą się dla Was koszty, to możecie przecież to wszystko tam kupić.

Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: Aldona »

Moim zdaniem warto postawić na meble drewniane - są nie tylko eleganckie ale i bardzo wytrzymałe. W tym celu najlepiej będzie skontaktować się z polskim producentem mebli Jardex - oferują między innymi takie krzesła i stoły drewniane z wysokiej jakości surowców naturalnych. To inwestycja na wiele długich lat , no i moim zdaniem warto kupować takie meble bezpośrednio od producentów.

Szuwi
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:06 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: Szuwi »

"""Mnie trochę czasu zajęło znalezienie na przykład takiego fotela biurowego, który spełniałby wymagania ergonomii, był doskonale zaprojektowany, miał piękny design i był wykonany z najwyżej jakości materiałów. Taki, za który warto zapłacić każde pieniądze, żeby nie zniszczył mojego kręgosłupa.

Padło na taki: nonameoffice/pl/produkt/krzesla-i-fotele-biurowe/krzesla-i-fotele-gabinetowe/profim-fg/profim-motto-krzeslo-obrotowe/ - to fotel o fenomenalnej konstrukcji, który łączy w sobie walory estetyczne i funkcjonalne. To właśnie tego typu meble robią najlepszą robotę dla zdrowia naszego kręgosłupa! No i te boskie detale, które wykańczają całość!
"""

ODPOWIEDZ