synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: synia »

Jeśli poszukujecie foteli obrotowych do biura, to na pewno warto odwiedzić sklep mebletkaniny/pl. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Myślę, że na spokojnie uda wam się znaleźć tam coś ciekawego. Nie są one kosztowne, a naprawdę poprawiają komfort pracy. Poza tym w ten sposób można też zadbać o swój kręgosłup.

Kaśka
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 20, 2020 2:10 am

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: Kaśka »

Wiadomo, że w biurze podstawa to biurko i fotel w którym wygodnie da się siedzieć przez ok. 8 godzin dziennie. Myślę jednak, że mimo digitalizacji wiele dokumentów potrzebujemy przechowywać w szafach na dokumenty. Warto zwrócić uwagę na to jakie szafy najlepiej sprawdzają się w celu przechowywania dokumentów. Polecam zapoznanie się z ciekawym artykułem na ten temat: bezrobocie.org/pl/meble-biurowe-przechowywanie-dokumentow-czyli-jak-wybrac-najlepsza-szafe-do-biura-doradza-ekspert-z-katowic/

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: emiliakozak »

Myślę, że na pewno przydadzą się szafki śniadaniowe wiszące , które są świetnym miejscem do schowania własnych rzeczy osobistych oraz żywności. Szafki wyglądają bardzo ładnie, są wykonane z dbałością o każdy szczegół i co ważne można je kupić w bardzo dobrej cenie. To inwestycja na wiele lat, więc myślę, że warto. Pracownicy z pewnością będą bardzo zadowoleni z odrobiny prywatności.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: pyrtek »

Na pewno porządny fotel, to jest podstawa, bez dwóch zdań. Ja z foteli wybrałem sobie Genesis Nitro 880 i problem z bólami kręgosłupa się skończył

szymonek
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 30, 2021 2:44 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: szymonek »

Ja polecam biurowe meble od dominova/com/pl/stelaze-do-biurek od których to ostatnio zamawiałem stelaże do biurek. Całość solidnie wykonane, co w miejscu pracy jest bardzo ważne aby kolejny taki wydatek nastąpił za dłuższy czas. Dodatkowo uwzględniając też dobrą cenę, mam wszystko czego oczekiwałem.

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: PatkaM »

Spokojnie coś znajdziecie, firm z meblami biurowymi jest bardzo dużo. Warto postawić na takich specjalistów jak mikomaxsmartoffice/com/pl/jak-covid-napedza-zmiany-w-miejscu-i-sposobie-pracy/ gdzie można znaleźć pomoc przy urządzaniu wnętrz firmowych, podążają za trendami i zaproponują tu na pewno coś innowacyjnego i ergonomicznego dla waszych firm. Oprócz mebli mnie zainteresowały proponowane tu kabiny hush work, też i opcja na zaaranżowanie specjalnych stref relaksu w biurze i budki telefoniczne dla biura.

Kaśka
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 20, 2020 2:10 am

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: Kaśka »

Firm z meblami jest może dużo, ale warto brać pod uwagę te, które oferują specjalistyczne meble biurowe. Meble biurowe musza być trwalsze i spełniać inne funkcje niż te do mieszkań. Współczesne biura często aranżowane są na otwartej przestrzeni, tzw open space. Taka przestrzeń wymaga oddzielenia poszczególnych stanowisk pracy tak, by pracownicy nie przeszkadzali sobie na wzajem jednocześnie zachowując możliwość kontaktu. Do tego potrzebne są odpowiednie panele ścienne. Bardzo ciekawe wzory takich paneli można dostać w NonameOffice nonameoffice/pl/panele-scienne/

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: paździoch »

Ja na pewno poszedłbym w nowocześniejsze wyposażenie, a nie takie typowe meble biurowe. Meble w kolorze czarnym wydaje mi się być dobrym pomysłem na aranżację biura. A inne artykuły można w fairbee/pl/ zamówić.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: wąż »

Do biura czy do sklepu, najlepiej sprawdza się meble od montip/com/pl Ważne jest to byś dobrze zaaranżował swój sklep. Chociaż i pracownikom też by się coś przydało.

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: anya »

Załóżmy, że mam wyposażenie drewniane... To jak je odświeżyć? Według najlepiej czym impregnować drewno ? Czy macie dla mnie porady w tym zakresie? Pytam, ponieważ nie wiem co warto byłoby kupić. Może produkty marki Altax/pl ? Ponoć są bardzo dobre... Co wy na to?

ODPOWIEDZ