Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: Pono »

Meble do biura powinny być dostosowane do potrzeb pracowników biura i wszystkich funkcji jakie ma spełniać konkretne biuro. Jeśli np. jest to biuro rachunkowe, to z pewnością będzie potrzebowało szaf biurowych do przechowywania dokumentów. Mimo wielu rozliczeń prowadzonych elektronicznie ciągle jeszcze dla księgowych i biur rachunkowych ważne są dokumenty w formie papierowej.nonameoffice/pl/produkt/meble-pracownicze/mebelux-lockers-skrytki-biurowe/

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z najróżniejszymi fotelami, to polecam Wam stronę, gdzie znajdziecie m.in. nowoczesne fotele biurowe . Wielokrotnie korzystałem z ich oferty, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: czoko752 »

Chociaż meble w biurze są istotne, najważniejsze jest to aby było dobrze zaaranżowane - tak aby dawać komfort pracy wszystkim pracownikom biura. Nie jest to łatwe zadanie, dlatego warto jest rozważyć współpracę z profesjonalistami. Ja polecam też zajrzeć na stronę: mikomaxsmartoffice/com/pl/jomo-jak-pracowac-efektywnie-w-dobie-pracy-hybrydowej/ . Artykuł bardzo przydatny, a na blogu takich można znaleźć znacznie więcej. Z czystym sumieniem polecam

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: mojra »

Przerabiałam rożnego rodzaju meble biurowe, ale jak mam być szczera, to te metalowe sprawdzają się najlepiej. Są trwale i wytrzymałe. Nawet mogę dać wam namiar na ofertę winkelman/pl/meble-biurowe-c-55.html Dajcie znać, czy coś takiego was w ogóle interesuje.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chodzi o meble do biura to na pewno przydadzą się szafki na dokumenty jak te z oferty firmy niszczeniedokumentow.eu/szafki-na-dokumenty/ Oprócz tego warto mieć niszczarki a jeśli obawiamy się niszczyć dokumentację to można zlecić to im. Dzięki temu w firmie będzie porządek i harmonia.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: Kreśka »

Meble, meblami, ale na pewno się przydadzą Wam też namiary na sklep z artykułami biurowymi :) na przykład taki jak biuroidom/pl/ gdzie można kupić i długopisy i drukarki czy inne rzeczy

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: bebefa »

Na pewno będziecie potrzebowali czegoś to powieszenia na przykład, ale i do ułożenia wielu dokumentów meblowych. A wtedy po prostu można powiedzieć, że może Wam się przydać na przykład pantograf do szafy i inne takie. Dokładniej to Wam fachowiec może podpowiedzieć, albo ktoś z Meblowni.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: mrozek »

A co sądzicie o renowacji starych mebli? Moim zdaniem warto bo takie meble mają duszę. W renowacji z pewnością pomoże Wam tapicer meblowy i samochodowy Wojciech Miller Warszawa i okolice: tapicer.warszawa/pl/ .

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: milka »

Moim zdaniem rewelacyjne są meble w stylu loftowym i nowoczesnym. Możesz zamówic je tutaj soolido/pl/ My mamy całe mieszkanie tak urządzone i bardzo nam się podoba. Biuro z pewnością też byłoby loftem.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Jakie meble sprawdzą się do biura?

Post autor: sokol »

Można też pomyśleć o zakupie różnych dodatków do mebli. Co powiecie na przykład na takie oryginalne gałki meblowe: gornapolka/com/p/galka-freja-zloty-gfz/ ? Moim zdaniem prezentują się bardzo oryginalnie.

ODPOWIEDZ