Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Jakimi balustradami dobrze zabezpieczyć schody?

Post autor: Tikabum »

Jakimi balustradami dobrze zabezpieczyć schody?
żeby też to jakoś porządnie wyglądało?

Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Re: Jakimi balustradami dobrze zabezpieczyć schody?

Post autor: Igielnik »

Może balustrady szklane biurowe?
Wiesz, takie transparentne, przejrzyste, które nie pomniejszają przestrzeni przy schodach, a szkło samo w sobie sprawia, że przestrzeń się wręcz wydaje większa. Coś takiego jak tu https://esglas.pl/oferta/balustrady-caloszklane/ masz do poczytania.
Drewniane balustrady też mi się podobają, ale minus taki, że optycznie jednak dość zawężają przestrzeń.

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Jakimi balustradami dobrze zabezpieczyć schody?

Post autor: czoko752 »

Mam nadzieję, że renowacja schodów wcale nie jest taka trudna i z poradnikami w internecie oraz z odpowiednimi produktami uda mi się stworzyć jakiś fajny efekt. Na razie wykonam wszystko niższym kosztem, bo większych remontów teraz nie planuję.

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Jakimi balustradami dobrze zabezpieczyć schody?

Post autor: pyrtek »

Skontaktuj się z https://www.stalmex-ogrodzenia.pl to producent balustrad aluminiowych więc na pewno ci doradzi co wybrać

bonyard
Posty: 445
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Jakimi balustradami dobrze zabezpieczyć schody?

Post autor: bonyard »

Szklane balustrady to świetny sposób na unowocześnienie każdej przestrzeni zewnętrznej! Nie tylko zapewniają stylowy wygląd, ale są również łatwe w instalacji i wymagają minimalnej konserwacji. Ponadto, dzięki dodatkowej ochronie przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi, możesz mieć pewność, że Twoja przestrzeń zewnętrzna jest bezpieczna. balustrada szklana to idealny sposób na unowocześnienie przestrzeni zewnętrznej!

karol3222
Posty: 1127
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: Jakimi balustradami dobrze zabezpieczyć schody?

Post autor: karol3222 »

Ja na przykład dowiedziałem się o producent nakładek na schody . Pewnie bardzo dużo osób zainteresuje ta oferta.

ODPOWIEDZ