sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Meble ogrodowe - wasze inspiracje i pomysły

Post autor: sokol »

Ja stawiam zdecydowanie na styl prowansalski w ogrodzie. Zawsze podobał mi się taki styl i jestem wielką jego fanką. Jeśli nie wiecie, na czym on polega, to zajrzyjcie do artykułu gniewkowo.eu/pl/641_materialy_partnera/4184_ogrod-w-stylu-prowansalskim-jakie-kwiaty-meble-oraz-dodatki-wybrac.html . Tam znajdziecie wszystkie ważne informacje.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Meble ogrodowe - wasze inspiracje i pomysły

Post autor: mrozek »

W sieci na blogach też można znaleźć wiele ciekawych informacji na temat urządzania ogrodu. Jeśli interesują Was typowo meble ogrodowe to zachęcam do lektury artykułu na blogu Ogrodolandii: ogrodolandia/pl/jak-urzadzic-wygodny-taras . Moim zdaniem można tam znaleźć wiele praktycznych wskazówek.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Meble ogrodowe - wasze inspiracje i pomysły

Post autor: bebefa »

Dla mnie ważny jest stół, dlatego na coś takiego w HomeGarden homegarden/com/pl/stoly-ogrodowe patrzę sobie właśnie. Ja to wam powiem, że lubię mieć wybór, a tutaj widzę, że on jest na spokojnie wystarczający dla mnie. A tak na poważnie, to znów nie będę mogła się zdecydować, tyle tu wspaniałości ;) .

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Meble ogrodowe - wasze inspiracje i pomysły

Post autor: czoko752 »

Co do mebli ogrodowych to czy na zimę je zabezpieczacie w jakiś sposób? Bo tutaj gardenspace/pl/pokrowce-na-meble-ogrodowe widziałem że mają takie pokrowce na meble i myślę o tym żeby zamówić. Zeszłej zimy mi się poniszczył trochę i chyba muszę.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Meble ogrodowe - wasze inspiracje i pomysły

Post autor: paździoch »

Wszystkie moje meble ogrodowe są bardzo wytrzymałe, dlatego nawet nie muszę ich chować jeśli pogoda się popsuje. Ale dlatego w sklepie qmart/pl/ kupiłem sobie dmuchawę by szybciej oczyszczać je z liści i innego brudu.

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Meble ogrodowe - wasze inspiracje i pomysły

Post autor: NataliaZ4 »

W ogrodzie warto również zaaranżować taras. Dlatego zdecydowanie polecam skorzystać z usług fabrykatarasow/pl/, gdzie profesjonalnie zajmą się doradztwem i montażem tarasu :)

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Meble ogrodowe - wasze inspiracje i pomysły

Post autor: bonyard »

Można sobie nawet zrobić takie spa ogrodowe , bo dlaczego nie :) Teraz jest tyle możliwości jeśli chodzi o aranżacje ogrodu i tyle urządzeń, które umożliwiają wypoczynek i relaks, że aż szkoda byłoby sobie ich odmówić

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Meble ogrodowe - wasze inspiracje i pomysły

Post autor: mojra »

Dla mnie ważne jest to, aby ogrod był nie tylko piękny ale też funkcjonalny. Dużą wagę przyłożyłam do mebli ogrodowych i kupiłam nawet huśtawkę ogrodowa, o której marzyłam od dłuższego czasu. Zostawiam wam namiar na botanic/com/pl/ gdyby ktoś z was był zainteresowany zakupem takiego mebla ogrodowego.

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 469
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: Meble ogrodowe - wasze inspiracje i pomysły

Post autor: galaretek »

Myślę, że w każdym ogrodzie powinna znajdować się altanka - w tym roku zdecydowaliśmy się na to rozwiązanie i była to doskonała decyzja. Myślałem, że wystarczy ją postawić na gruncie i wszystko będzie w porządku, ale tak nie jest - trzeba wcześniej zadbać o fundamenty. Konieczne było zamówienie ze strony https://tarnopak.pl/architektura-ogrodo ... tekturowe/ szalunków tekturowych, ale było naprawdę warto. Altanka wygląda znakomicie!
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

ODPOWIEDZ