milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Meble do małego mieszkania

Post autor: milena49 »

Długo szukałam fajnej półki do domu, bo musiała być oryginalna. W marketach na mieście wszystkie były do siebie podobne i mi się nie podobały. Ale koleżanka poleciła mi sklep aurameble/pl/35-polki. Od razu znalazłam to, czego tak długo szukałam, ale nigdy tam nic nie kupowałam. Powiedzcie mi coś o nich. Warto tam kupować meble?

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Meble do małego mieszkania

Post autor: majsterka »

Remontowałam teraz jadalnie i zastanawiałam się gdzie kupić świetne meble. Przeszukałam kilka stron i tutaj edinos/pl/ mają bardzo duży wybór fajnych mebli. Moze Tobie też się coś spodoba.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Meble do małego mieszkania

Post autor: Monika »

A macie już kupione meble do Waszej sypialni? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego sklepabcmeble/pl/42-meble-sypialniane, w którym znajdziecie naprawdę całkiem spory wybór takich właśnie mebli, po naprawdę niewygórowanych cenach ;) Na pewno uda Wam się tam coś fajnego wybrać ;)

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Meble do małego mieszkania

Post autor: Kasieńka »

Ja długo szukałam odpowiednich mebli. Najgorzej było z zagospodarowaniem przedpokoju bo niestety nie grzeszy on rozmiarami. Zdecydowałam się na szafkę na buty z siedziskiem. Kto ma małe dziecko ten wie, że siedzisko jest doskonałym rozwiązaniem podczas ubierania malucha zwłaszcza zimą. Znalazłam fajny sklep internetowy otomeble/pl/meble-do-przedpokoju/szafki-na-buty-do-przedpokoju/szafki-na-buty-z-siedziskiem.html w którym jest wiele ciekawych i fajnych mebli :) Może ktoś z was skorzysta.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Meble do małego mieszkania

Post autor: Bigi12 »

Sporo fajnych mebli znalazłam tutaj abra-meble/pl/pokoj-dzienny-jadalnia/fotele/ I fotele i meble i stół. W małym mieszkaniu trzeba się urządzać dość kompaktowo. Komody są fajnym rozwiązaniem bo są pojemne. Fotele też nie mogą być wielkie tylko raczej klasyki na przykład taka Lena jak na stronie. Da się fajnie umeblować nie wydając fortuny ale trzeba poprzeglądać strony i poszukać.

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Meble do małego mieszkania

Post autor: Betka89 »

Bardoz fajne mebelki właśnie do niedużych mieszkań oraz regały dla dzieci widziałam tutaj - mebletkaniny/pl/regaly-dla-dzieci-i-mlodziezy-cat-352 Meble bardzo nowoczesne, tworzone według najnowszych trendów. Wszystko dopracowane w każdym szczególe i co najważniejsze niedrogie. Warto się zapoznać z ofertą i sprawdzić, co jeszcze może Wam się przydać.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Meble do małego mieszkania

Post autor: Elka »

Moje mieszkanie również jest niewielkie, dlatego w internecie poszukałam praktycznych rozwiązań. W kuchni zamiast dużego stołu i krzeseł, zdecydowałam się na wygodny narożnik kuchenny. Znajdziecie takie tutaj martimeble/pl/17-narozniki-kuchenne . Zajmuje znacznie mniej miejsca, a zyskałam dodatkowe miejsca dla gości. Polecam takie rozwiązanie.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Meble do małego mieszkania

Post autor: Kasieńka »

Małe mieszkania zawsze można urządzić tak aby były praktyczne. Jeżeli będziecie szukali mebli do pokoju swoich dzieciaków to tutaj znajdziecie bardzo fajne i jednocześnie funkcjonalne meble pinio/com/pl/oferta/dla-nastolatka/ . Mają szeroki asortyment więc znajdziecie tam wszystko.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Meble do małego mieszkania

Post autor: Luza »

Z własnych doświadczeń wiem, że małe mieszkania trzeba urządzić funkcjonalnie, żeby nie zagracić wszystkich pomieszczeń. Dlatego, żeby zapewnić gościom miejsce na imprezę, kupiłam pufy, które zamówiłam na promykmeble/pl/c/meble-tapicerowane/pufy/ . Zajmują mniej miejsca niż fotele, a są równie wygodne. Zmieszczą się pod stołem albo w kącie salonu.

mojra
Posty: 650
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Meble do małego mieszkania

Post autor: mojra »

Może warto wziąć pod uwagę usługi firmy szafynawymiar.waw/pl/ i meble/szafy pod wymiar? Sama wiem, jak trudno znaleźć pojemne meble do małego mieszkania. Jak macie chwilę, to wejdźcie na ich stronę i zadzwońcie pod podany tam numer. Na pewno uda wam się dogadać co do tej kwestii.

ODPOWIEDZ