matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Meble do małego mieszkania

Post autor: matea »

Meble robione na wymiar to dobry pomysł, można wtedy na maksa wykorzystać taką niewielką przestrzeń :) jesli chodzi o konkretnego producenta to ze swojej strony polecam szczególnie George Azzar georgeazzar/pl/. świetne meble, szybki czas realizacji, darmowa dostawa i aż 100 lat gwarancji :)

Didi14
Posty: 3
Rejestracja: wt sty 19, 2021 12:21 am

Re: Meble do małego mieszkania

Post autor: Didi14 »

Ja kończę remont w nowym domu i jestem ogromnie podekscytowana faktem że lada chwila będziemy w raz z moim mężem urządzać nasze pierwsze samodzielne wspólne gniazdko.Mimo to że każde z nas ma trochę inne wyobrażenie jak będzie urządzone wnętrze domu chcemy skorzystać ze strony swiatdomu/com/ .

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Meble do małego mieszkania

Post autor: majsterka »

Wydawało mi się, ze urządzenie takiego pokoju, bedzie znacznie łatwejsze. Jednak trochę się zawiodłam. Udało mi się na szczęście znaleźć tutaj sfmeble/pl/inspiration/jak-urzadzic-pokoj-dzieciecy-w-stylu-skandynawskim kilka fajnych inspiracji i chce by pojawiały się w pokoju mojej córki.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Meble do małego mieszkania

Post autor: synia »

Na pewna na tej stronie ordesign/pl/c/pufy,38 znajdziecie ciekawą ofertę, jeśli chodzi o meble do mieszkania. Między innymi mają tam ciekawe pufy, ale nie tylko wybór jest naprawdę konkretny. Myślę, że każdy z powodzeniem znajdzie tam coś dla siebie. Plusem jest to, że zamówienia można tam składać online czyli szybko i bezpiecznie.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Meble do małego mieszkania

Post autor: zuzula12 »

Szukaie ładnych mebli do nowego mieszkania?? Jeśli tak to polecam wam fotel dla nastolatka jest on stylowy modny idealny do pokoju i nie tylko. Koniecznie wejdźcie na stronę jest tam mnóstwo pięknych eleganckich foteli. Ja jestem z niego zadowolona

karowisniewska
Posty: 24
Rejestracja: pt sty 29, 2021 1:09 pm

Re: Meble do małego mieszkania

Post autor: karowisniewska »

Jeśli obecnie urządzacie mieszkanie to na ekorex/pl/akcesoria-meblowe znajdziecie również duży wybór akcesoriów meblowych :)

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Meble do małego mieszkania

Post autor: mojra »

Może uda wam się coś wybrać w tym salonie wyposażenia wnętrz: domostudio/pl/ ? Ja praktycznie całe mieszkanie urządziłam z ich meblami i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z efektu finalnego. Mam nadzieję, że i wam uda się wybrać coś wyjątkowego.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Meble do małego mieszkania

Post autor: tonga »

Meble robione pod konkretny wymiar to świetne rozwiązanie :) W ten sposbób jesteśmy w stanie wykorzystać na maksa nawet niewielką przestrzeń :) jeśli zależy Wam na designie i świetnej jakości to polecam meble od polskiego producenta George Azzar :) realizują tu zamówienia indywidualne. Wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjnymi cenami.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Meble do małego mieszkania

Post autor: Dżonko »

Ja kocham relaks w wygodnym fotelu - sfmeble/pl/p/fotel-acapulco-czarny z książką w dłoni . Więc niezależnie od metrażu zawsze musi być miejsce na fotel. Nawet i małe mieszkanie można naprawdę fajnie urządzić, grunt to dobrze wykorzystać przestrzeń i wszystko rozplanować z głową.

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: Meble do małego mieszkania

Post autor: dert »

Aranżacja małego mieszkania musi być dobrze przemyślana. Chodzi o to żeby ze wszystkim się pomieścić, ale też wygodnie się mieszkało. Co do mebli to można pokusić się o takie robione pod wymiar. Wtedy będzie każde miejsce wykorzystane. Moje mieszkanie w Warszawie też nie jest jakieś duże, ale w zupełności wystarczające. Ogólnie jestem zadowolony i dobrze mi się mieszka. Też trafił mi się odpowiedzialny zarządca Per modum, a to ważne kto i jak zajmuje się sprawami mieszkańców.

ODPOWIEDZ