mojra
Posty: 652
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: mojra »

A co z podłogą? Jaką wybrać, aby sprawdziła się najlepiej? Niestety ale jest mi cięzko podjąc decyzję. Najbardziej skłaniam się ku panelom i tutaj podobają mi się panele drewniane wysokiej jakości. Jak myślicie, czy to dobry wybór?

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: Betka89 »

Skoro mowa o podłogach to moim zdaniem najlepiej by było odwiedzić jakiś outlet (np. podłogi outlet Warszawa - podlogi-outlet/pl). Tam można znaleźć w okazyjnych cenach naprawdę piękne i solidne podłogi, które posłużą na lata. Taka podłoga pochodzi z nadwyżki produkcyjnej lub z końcówek kolekcji, więc jest pełnowartościowa i nie posiada wad. Ale za to cena jest znacznie bardziej atrakcyjna i można sobie pozwolić na zakup na przykład podłogi drewnianej. Wtedy będziemy mieć zupełną pewność, że będzie to podłoga na długie lata. Po jakimś czasie deski wystarczy wycyklinować i polakierować i podłoga znowu odzyska swój wygląd jak od nowości.

grażynka011
Posty: 1112
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: grażynka011 »

Ostatnio skorzystałam z oferty jak promocje na deski podłogowe firmy balticwood . Można tutaj kupić rewelacyjne panele w naprawdę świetnej cenie

zuzula12
Posty: 1628
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: zuzula12 »

Sprawdźcie na ofertę od dewelopera ekopark/pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-salwator-krakow/ oni oferują mieszkania nowe o wysokim standardzie w świetnej okolicy w Krakowie. Oni zajmują się też wykończeniem mieszkania pod klucz. Dlatego naprawdę warto z nimi współpracować.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: Kasieńka »

Przede mną remont i urządzanie mieszkania. Szukałam niecodziennych rozwiązań i fajnych mebli a także armatury łazienkoej. Koleżanka podesłała mi stronkę sklepu w którym ona robiła niedawno zakupy - Bestshop24.eu . Nie znałam wcześniej tego sklepu i żałuję bo mają świetne i różnorodne produkty w super cenach. Z nimi urządzanie mieszkania do bułka z masłem.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: Bakeneko »

Zdecydowałam się na panele winylowe w swoim domu :) W sumie to zdecydowaliśmy razem z mężem :) Na stronie podlogi24.net/panele-panele-winylowe-na-click-layred-eir-by-moduleo-o_c_1739_1.html znalazłam idealne panele, dzięki temu ,że mają bardzo duży wybór, Jeśli szukacie paneli to na pewno znajdziecie coś dla siebie :)

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: wloczykijka »

Moglibyście mi doradzić skąd zamówić podłogę do swojego domu? Przeglądałem w internecie oferty wielu sklepów i zwróciła moją uwagę strona kaczkan.pl. Posiada liczne, pozytywne opinie klientów, dlatego zastanawiam się nad zakupem. Co myślicie o tej stronie?
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: Bakeneko »

Bardzo zależało mi, aby mieć solidną i bardzo dobrze wyglądającą podłogę :) Nie ukrywam, że kiedy już wybrałam jaką podłogę chcę, to szukałam jak najkorzystniejszej oferty cenowej :) W końcu, po przejrzeniu wielu ofert deskę barlinecką kupiłam tu :)

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: dolores »

Chyba mało jest takich osób kto lubi sprzątanie, warto sobie to zadanie ułatwić. Dlatego polecam irobot roomba combo, jest to najlepsze urządzenie do pomocy w ogarnięciu domowych obowiązków. Jest cichy i łatwy w użyciu, dobrze sprząta i myje podłogę, co znacznie ułatwia całe sprzątanie, polecam.

Remontowa
Posty: 285
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: Remontowa »

Urządzanie mieszkania to spore wyzwanie. Ja w wakacje kupiłam mieszkanie od dewelopera i trzeba było je zaaranżować od zera. Chciałam, aby salon był zrobiony nowocześnie i z charakterem, dlatego zdecydowałam się na tynk dekoracyjny wewnętrzny. Jedna ściana została wykończona takim tynkiem. Efekt jest naprawdę super i nie potrzeba już zbyt wielu dekoracji, bo ta dekoracyjna ściana "robi robotę".

ODPOWIEDZ