postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: postzunia »

Ja wolę rustykalny bo cenię sobie prostotę i naturalność. Jeśli chodzi o podłogi to zdecydowanie z litego drewna bo takie rozwiązanie ma więcej plusów niż minusów i jest na pokolenia. Poradnik na temat podłog drewnianych masz tutaj maharajahparquet/com/deski-podlogowe/parkiet-pytania jak i możliwość zakupu jednych z lepszych desek na rynku.

Dżonko
Posty: 399
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: Dżonko »

U mnie zdecydowanie styl nowoczesny. Aktualnie przeglądam sobie tutaj sfmeble/pl/p/stolik-kawowy-seaford-100x50-cm stoliki kawowe. Szukam nowego do salonu. Zależy mi na tym, żeby był dość duży. Ja cenię sobie prostotę i minimalizm. Takie wykończenie mebli podoba mi się najbardziej.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: zuzula12 »

Moim zdaniem wszystko zależy od tego, co się komu podoba. Jeżeli szukacie inspiracji do aranżacji Waszych wnętrz, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić porady na stronie pytanieomieszkanie/pl/aranzacja-lazienki/mala-lazienka/ . Jest to mój ulubiony portal tego typu, który regularnie odwiedzam.

sokol
Posty: 265
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: sokol »

Jeśli szukacie czegoś nietuzinkowego do Waszego mieszkania to z pewnością spodobają Wam się takie lamele pastelowe dostępne w sklepie internetowym Golddoor: golddoor/pl/pl/menu/lamele/lamele-premium-1379.html . Moim zdaniem takie lamele bardzo oryginalnie prezentują się na ścianach różnych pomieszczeń.

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: mrozek »

Uważam, że wybór stylu do wnętrza to kwestia indywidualna. Oczywiście warto szukać inspiracji - także właśnie w internecie. Ciekawe porady można znaleźć na blogach takich jak dom-i-mieszkanie/pl .

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: Bigi12 »

Niezależnie który styl wybierzesz to przeczytaj najpierw ten artykuł https://sunyachtevent.pl/nowoczesne-pod ... leganckie/ na temat doboru podłóg. Dzięki nim wybierzesz to co najlepsze dla ciebie i twojej rodziny. Ponadto zobaczysz jak wygląda dane rozwiązanie co na pewno też się przyda.

budowlaniecja
Posty: 146
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: budowlaniecja »

A wiecie że stolik kawowy można wykonać samodzielnie? Zobaczcie tu https://www.sadolin.pl/pl/pomysly-i-por ... wy-z-palet Porady jak szybko, tanio samodzielnie zrobić stolik z palet. Stoliki z palet idealnie wpisują sie w nowoczesny styl wnętrz np skandynawski. Sprawdźcie sami, może i wy znajdziecie tu inspiracje.

Remontowa
Posty: 290
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: Remontowa »

Podjęcie decyzji o urządzeniu wnętrza zawsze jest trudne. Jeśli nie macie pomysłów na wystrój to zerknijcie na blog dla kobiet Energia Kobiety, na którym w zakładce "dom i ogród" znajdziecie mnóstwo ciekawych i aktualnych artykułów o urządzaniu wnętrz. Warto czerpać inspiracje z blogów, bo dzięki temu można stworzyć wyjątkowe wnętrze.

bebefa
Posty: 216
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: bebefa »

Trudna decyzja szczerze powiedziawszy. Ogólnie może jakieś połączenie tych dwóch styli? Jak na razie wpadł mi w oko tej projekt https://www.mgprojekt.com.pl/willa-floryda-2, tylko, że czuje, że czegoś mi w nim brakuje, ale do końca nie wiem czego.

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: czoko752 »

Jeśli o mknie chodzi to mi się bardziej podoba taki styl industrialny, nowoczesny. Taki teraz też chcę zamówić wąski stolik do przedpokoju. Bo jego remont się zbliża, mam już wybrane dodatki i też kolor ścian jakie tam będą.

ODPOWIEDZ