Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: Tikabum »

Styl nowoczesny czy rustykalny?

Justynka
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 08, 2020 10:22 am

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: Justynka »

… ten, który lepiej Ci odpowiada. :) Wszystko zależy od gustu i wielkości mieszkania, w mniejszych pomieszczeniach lepiej pójść w minimalizm, jasne płytki ścienne i niewielką ilość mebli. W przestronnych wnętrzach łatwo pomieścisz duże i wygodne meble salonowe lub kuchenne. Najlepiej będzie wejść sobie do Internetu i pooglądać przykładowe inspiracje, sporo dobrych zdjęć, obrazujących wykorzystanie mebli czy płytek, ma sklep internetowy Cerpol z Opola. Powodzenia z aranżacją mieszkania!

Tati17
Posty: 13
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 3:11 pm

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: Tati17 »

Ja wybrałam u siebie styl nowoczesny w domu i jestem bardzo z niego zadowolona. Bardzo spodobały mi się tapety w ostatnim czasie i pomyślałam sobie, że kupię sobie takie bo pięknie urozmaicą mi wnętrza i będą świetnie się prezentowały z meblami, które mam. Polecam sklep - ubierzswojesciany/pl/21-tapety .

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: zorba »

Jeśli o mnie chodzi to bardziej preferuję nowoczesny styl i to taki minimalistyczny. Nie przepadam za zbędną ilością ozdób i jakichkolwiek gadżetów. Nawet szukałam mebli do mieszkania, które by mi najbardziej odpowiadały i myślę, że zdecyduję się na zakupu w salonie MKmebel mkmebel/com/pl/ . Mają niesamowicie ciekawy asortyment i czuję, że z tym sprzedawcą wszystkie wnętrza nabiorą właściwego smaku.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: milena49 »

Mam całkiem sporych rozmiarów kolekcję szklanek do whisky, dlatego postanowiłam ją pokazać światu. Nie sądziłam, że znalezienie nowoczesnej witryny jest tak trudne. W stacjonarnych sklepach meblowych nic ciekawego nie znalazłam. W internecie trafiłam na: aurameble/pl/43-witryny i tam właśnie ą zamówiła. Jest ponadczasowa i w końcu mogę pochwalić się swoją kolekcją.

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: Betka89 »

Mi podoba się i jeden i drugi styl, ważne, żeby były zrobione z pomysłem. Aranżacja powinna być spójna i każdy detal powinien do siebie pasować. Ostatnio zachwyciły mnie bardzo ciekawe meble, które oferuje Importer mebli włoskich Asmeble. Wyróżniają się one bez wątpienia na tle innych kolekcji i przykuwają uwagę. Z ich pomocą można stworzyć w mieszkaniu kompletny styl, który będzie zachwycał zarówno domowników jak i gości.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: Milena »

Jeśli o mnie chodzi to preferuję styl nowoczesny i zależy mi, aby właśnie tak urządzić sypialnię. Jedyną jej ozdobą będzie elegancka tapeta za wezgłowiem łóżka. Co o tym myślicie? Podoba mi się taki wystrój i nawet już znalazłam kilka ciekawych inspiracji na tej stronie innetapety/pl/tapety-do-sypialni . Jedną z tych tapet chciałabym wykorzystać w naszej sypialni.

Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: Aldona »

Z pewnością ważny w dekorowaniu takich wnętrz będzie kominek . W moim mieszkaniu jest kluczowy , ponieważ jest ustawiony w salonie, w którym przyjmuję gości. Mam wkład kominkowy oraz biokominek również w kuchni. Nie mogłam sobie odmówić tego luksusu :) Co do biokominku to ten wydaje mi się najbardziej stylowy wkladykominkowe.net/pl/1679-biokominek-wolnostojacy-kilo.html a jego konstrukcja jest solidna.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: Elka »

Myślę, że bardziej funkcjonalny będzie styl nowoczesny. Charakteryzuje go prostota i minimalizm. Stawia na małą ilość dodatków, ale jeśli już się pojawiają to są niebanalne i z pomysłem. W tym stylu doskonale sprawdzą się dodatki z drewna w połączeniu z stalową konstrukcją. Rzuć okiem na ławę z manufaktury Steelove steelove/pl/produkt/lawa-future-duo/. Te stolik wyrazisty, a przede wszystkim praktyczny. Nada wnętrzu nieprzeciętnego uroku.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: Luza »

W każdym salonie musi znaleźć się pojemna meblościanka. Ja lubię akurat nowoczesny styl, dlatego zamówiłam też meble w takim stylu. Fajne znalazłam na stronie promykmeble/pl/c/meble-twarde/mebloscianki/ . Meble są całkiem tanie, a co najważniejsze, mają bardzo dobrą jakość. Dodatkowym atutem jest duży wybór mebli, w sklepach stacjonarnych jest ich znacznie mniej.

ODPOWIEDZ