Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Porządki domowe

Post autor: Bakeneko »

Ostatnio natknęłam się na profesjonalne środki do czyszczenia. To jakas nowośc na rynku, bodajże nazywają się indavox home, ale środek do czyszczenia kabin to naprawdę świetny i solidny jakościowo produkt. Tylko trzeba go aplikować w rękawiczkach, bo on jest dość mocny :)

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Porządki domowe

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie profesjonalnej firmy zajmującej sie dezynfekcją oraz ozonowaniem pomieszeń to osobiście mogę Wam polecić instytut-ozonowania/pl/ozonowanie-pomieszczen-tarnowskie-gory/ , ponieważ sam korzystałem kilkukrotnie z ich oferty i nigdy nie było najmniejszego problemu.

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Porządki domowe

Post autor: mojra »

Myślę, że kilka razy do roku, przy porządkach domowych, dobrze jest też skorzystać z usługi ozonowania. Tego typu usługi świadczy naprawdę sporo firm na polskim rynku. Ja do polecenia mam Airozone ponieważ już nie raz korzystałam z ich oferty. Mają rozbudowaną ofertę, a co najważniejsze - swoje usługi świadczą na bardzo wysokim poziomie.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Porządki domowe

Post autor: Bakeneko »

Nie każdy lubi i ma czas sprzątać. No ale jakiś porządek trzeba utrzymać i w takiej sytuacji dobrym pomysłem jest odkurzacz bezprzewodowy irobot roomba i3. Z pewnością pomoże ogarnąć każdy chaos, jest łatwy w użyciu i bardzo cichy. Polecam.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Porządki domowe

Post autor: grażynka011 »

W ostatnim czasie zdecydowaliśmy się na ozonowanie, które wykonała firma protect24h/pl/dla-klientow-indywidualnych/ozonowanie/ . Dzięki temu pozbyliśmy się w końcu nieprzyjemnego zapachu w domu

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: Porządki domowe

Post autor: martynika »

Jeśli chodzi o sprzątanie to warto postawić na porządne środki czyszczące. Bardzo duży wybór w fajnej cenie znalazłam na sklepinco/pl Bardzo dobrze mi się sprawdzają :) Doskonale czyszczą, ładnie pachną. Do tego mają wiele ekologicznych produktów :)

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Porządki domowe

Post autor: czoko752 »

Właśnie zdałem sobie sprawę, że zbyt długo zainedbywałem swoją zmywarkę. Polecicie jakiś skuteczny środek do czyszczenia zmywarki? Pod adresem: sklep.clovin/com/pl/srodki-do-czyszczenia-zmywarki udało mi się znaleźć ich całkiem sporo. Są niedrogie, ale nie wiem który sprawdzi się najlepiej?

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Porządki domowe

Post autor: grażynka011 »

Nie tak dawno postanowiłam sobie trochę ułatwić sprzątanie w domu i kupiłam porządnego mopa parowego z Ariete. Dla mnie okazał się doskonałym wyborem, teraz sprzątanie nie zajmuje mi tyle czasu co wcześniej

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Porządki domowe

Post autor: dolores »

Tak jak już ktoś napisał ozonowanie mieszkania to bardzo dobry pomysł :) Pomoże pozbyć się wirusów i innych zanieczyszczeń z powietrza. Warto tutaj skorzystać z pomocy zaufanej firmy takiej jak Airozone :) Wykonywali u mnie ozonowanie i spisali się na medal

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Porządki domowe

Post autor: mojra »

Co do ozonowania, to należałoby skorzystać z pomocy doświadczonej firmy. Nie wiem czy macie już kogoś na oku czy jeszcze nie, ale ja bylam bardzo zadowolona z pracy Airozone. Dlatego to wlaśnie ich polecam z ręką na sercu.

ODPOWIEDZ