mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Ile najwięcej wydaliście na meble do chaty?

Post autor: mojra »

W sumie ciężko powiedzieć. Najbardziej zależało mi na tym, aby meble były oryginalne i dobrej jakości. Dzięki stronie Dekorio/pl a raczej wyszukiwarce mebli, udało mi się to z łatwością. Zawsze kiedy odwiedzają mnie goście, to bardzo chwalą wystrój mojego domu.

Lenta
Posty: 26
Rejestracja: śr sie 26, 2020 11:26 am

Re: Ile najwięcej wydaliście na meble do chaty?

Post autor: Lenta »

"Spójrz na ładne mieszkanie na Instagramie, zobacz gotowe projekty różnych pracowni, wybierz te najlepsze i się zainspiruj. Moim zdaniem kuchnię/aneks i łazienkę warto dać komuś, kto się dobrze zna do zaprojektowania, ale wymiarowo, żeby wszystko pasowało.



Jeśli szukacie oryginalnych dekoracji do mieszkania, polecam stronę Golddoor:

golddoor/pl/pl/products/dab-naturalny-wotan-lamele-premium-3d-panele-ozdobne-scienne-akustyczne-pionowe-17781.html



W dobrej cenie można zamowić tam świetne ścienne panele akustyczne.

https://www.golddoor.pl/pol_pl_Dab-Naturalny-Wotan-Lamele-Premium-3D-Panele-ozdobne-scienne-akustyczne-pionowe-17781_1.jpg[/img]
"

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Ile najwięcej wydaliście na meble do chaty?

Post autor: zuzula12 »

Zainteresowanym tematem mogę polecić ofertę sklepu, z którego sam regularnie korzystam. Jeżeli szukacie sprawdzonej oferty sklepu internetowego z meblami, to zdecydowanie polecam Wam stronę, gdzie znajdziecie m.in. nowoczesne meble wypoczynkowe .

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Ile najwięcej wydaliście na meble do chaty?

Post autor: grażynka011 »

Moim zdaniem absolutną koniecznością w salonie jest porządna kanapa, a najlepiej narożnik. Są idealnym rozwiązaniem w salonach przestronnych, a także tych o niewielkiej powierzchni, dlatego jak najbardziej mogę polecić wam sfmeble/pl/c/narozniki-brazowe-do-salonu . Moim zdaniem oferta tutaj jest najlepsza

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Ile najwięcej wydaliście na meble do chaty?

Post autor: bebefa »

Najwięcej to mnie kosztowały nowoczesne krzesła , ale dałam radę i dziś mogę powiedzieć, że cieszę się bardzo dobrym rozwiązaniem. Mam nie tylko coś wygodnego, ale również i dopasowanego do mojego gustu. Warto było wydać więcej, mimo że tak naprawdę na początku nie chciałam aż tyle wydawać. Cieszę się jednak, że się na to zdecydowałam.

nadrus16
Posty: 26
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:22 pm

Re: Ile najwięcej wydaliście na meble do chaty?

Post autor: nadrus16 »

Szczerze? To nigdy nie zwracałam uwagi na to ile wydaję na meble. Uważam, że skoro decyduję się na remont, to nie oszczędzam na produktach. Kupuję solidne meble, które wiem, że posłużą mi na lata. I nawet mam swoje jedno ulubione miejsce, a jest to centrum meblowe MSC - Meble. Zawsze biorę od nich meble, bo wiem, ze nigdy z nimi nie będzie problemu. Ostatnio zakupiłam kanapę tapicerowaną msc-meble/com/pl/kanapy-tapicerowane/, ale z funkcją spania, bo jak goście przyjeżdżali to nie mieli gdzie spać. A teraz będzie im wygodnie :)

Korzeń
Posty: 59
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 11:59 pm

Re: Ile najwięcej wydaliście na meble do chaty?

Post autor: Korzeń »

Moim zdaniem tutaj nie cena a jakość ma znaczenie. Bo można wydać naprawde majątek na meble, które po roku będą wyglądały jak po wojnie :( Lepiej postawić na meble o stabilnej konstrukcji. Najlepiej przejrzeć sobie ofertę z Ikei i do zamówienia umówić się na profesjonalny montaż przez tę firmę montiermebli/pl/ dzięki temu nie będzie obaw, że meble nie wytrzymają minimum kilku lat i to wcale nie będą meble za milion dolarów :D

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Ile najwięcej wydaliście na meble do chaty?

Post autor: czoko752 »

Ja dużo na moje meble do kuchni wydałem, tutaj gama-sklep/com/pl/a/388-beton-i-drewno-w-kuchni zamawiałem takie z drewna i beton w kuchni dawałem surowy więc całość trochę wyniosła ale jest pięknie i stylowo i o to mi właśnie w tym chodziło.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Ile najwięcej wydaliście na meble do chaty?

Post autor: milka »

U nas najdroższa była kuchnia i łazienka :) Na salonie trochę oszczędziliśmy i teraz żałuję. trzeba było od razu kupic porządny narożnik w galameble/com/dystrybutorzy/salon-firmowy-gala-collezione-suwalki/ i się nie męczyć. ten który mamy jest beznadziejny! Po roku zaczął się sypać, nóżka się wyłamała a materiał jest tragiczny do czyszczenia. W weekend chcemy jechać obejrzeć coś w gala Meble.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Ile najwięcej wydaliście na meble do chaty?

Post autor: Bigi12 »

Nieważne ile wydajesz na meble tylko jak wszystko zbierzesz w całość. Chodzi o to aby stworzyć miłe wnętrze które ucieszy każdego. Na pewno warto dobrać odpowiednie firanki i zasłony a wtedy obowiązkowo trzeba odwiedzić ten sklep nietylkofiranki/pl/319-zaslony-biale Kupisz tutaj zasłony białe w modnych wzorach które zawsze się sprawdzają. jak chcesz czegoś bardziej kolorowego to też znajdziesz.

ODPOWIEDZ