Lenta
Posty: 27
Rejestracja: śr sie 26, 2020 11:26 am

Urządzenie niewielkiej łazienki

Post autor: Lenta »

Pomóżcie prosze, urządzam malutka łazienkę w bloku. Łazienka ma 1,6x 1,9 m. Chce w niej zmieścić wc, prysznic, umywalkę i jeszcze pralkę z suszarka. Czasem mi się wydaje, ze mam już pewna koncepcje a za chwile mam wątpliwości. Na pewno suszarka musi stać na pralce, inaczej się nie zmieści. Pokażcie prosze, jak urządziliście tak mała przestrzeń a ponadto doradźcie, jak umocować suszarkę na pralce żeby było bezpiecznie.

atss
Posty: 25
Rejestracja: czw sie 27, 2020 7:17 am

Re: Urządzenie niewielkiej łazienki

Post autor: atss »

Lenta pisze:
śr wrz 13, 2023 12:30 pm
Pomóżcie prosze, urządzam malutka łazienkę w bloku. Łazienka ma 1,6x 1,9 m. Chce w niej zmieścić wc, prysznic, umywalkę i jeszcze pralkę z suszarka. Czasem mi się wydaje, ze mam już pewna koncepcje a za chwile mam wątpliwości. Na pewno suszarka musi stać na pralce, inaczej się nie zmieści. Pokażcie prosze, jak urządziliście tak mała przestrzeń a ponadto doradźcie, jak umocować suszarkę na pralce żeby było bezpiecznie.
Ja też przymierzam się do remontu naszej blokowej łazienki, chętnie przycupnę. A obecnie pralkę i suszarkę mam połączone specjalnym łącznikiem kupionym w zestawie z suszarką

Jeśli szukałabyś inspiracji na pomieszczenie, polecam zajrzeć sobie na stronę bloga tego biura projektowego wnętrz z Krakowa:
https://marengo-architektura.com/projekty-wnetrz/

Widziałam u nich sporo ciekawych pomysłów - również na łazienki :)

ODPOWIEDZ