Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 74
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Szukam donic do mieszkania

Post autor: Awiae56 »

Jak w temacie - poszukuję dobrych jakościowo donic do mieszkania. Możecie mi coś polecić w tym temacie? Zastanawiam się na przykład nad https://www.sklep.cermax.com.pl/pl/ Co uważacie na ten temat?
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

Karina
Posty: 5
Rejestracja: wt lut 25, 2020 11:46 am

Re: Szukam donic do mieszkania

Post autor: Karina »

Wygladaja na solidne.

Awatar użytkownika
Fixxer
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:53 pm

Re: Szukam donic do mieszkania

Post autor: Fixxer »

Niestety nic nie wiem na ten temat. Postaram się coś poszukać w internecie.
Im większe znaczenie mają dla kogoś wszystkie sprawy, tem on sam jest człowiekiem większego znaczenia.

marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: Szukam donic do mieszkania

Post autor: marina »

A jakie masz kwiaty w mieszkaniu ? ja szukam inspiracji na zieleń do sypialni i nie wiem na co się zdecydować. Czytałam tutaj wnetrza-ze-smakiem/pl/jakie-kwiaty-do-sypialni że storczyk czy też aloes są ciekawym rozwiązaniem w sypialni. Obawiam sie że storczyk może nie przerzyć, nie znam się na tych kwiatach i ich pielęgnacji, chociaz bardzo mi się podobają.

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Szukam donic do mieszkania

Post autor: pyrtek »

Ja donice, nawozy do storczyków i rośliny ogólnie to wszystko zamawiam sobie na sklepdaglezja/pl/category/nawozy-nawozy-do-storczykow :) mają ogromny wybór, wszystko w jednym miejscu i nigdy nie miałam problemów w czasie transakcji u nich

ODPOWIEDZ