AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Projektant wnętrz

Post autor: AsiaS »

Korzystaliście z usług projektanta wnętrz podczas remontu? Byliście zadowoleni z efektu końcowego?

Malina
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:05 pm

Re: Projektant wnętrz

Post autor: Malina »

"""Poszukując kogoś,kto doradzi,kto wesprze dobrym pomysłem,warto skorzystać z usług oferowanych przez sklep meblowy Edinos edinos/pl/

Nie dość,że oferują meble klasyczne,nowoczesne i w atrakcyjnych cenach to jeszcze można skorzystać z usługi projektanta.Dzięki jego radom i nowoczesnym meblom,stworzymy w swoim domu niesamowite i przytulne wnętrze.
"""

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: Projektant wnętrz

Post autor: Domis3223 »

Projektując wnętrza swojego mieszkania, należy pamiętać również o ścianach, to jak je ozdobimy czy zostawimy puste, ma bardzo duży wpływ na atmosferę w pomieszczeniu. Ja właśnie teraz tworze odpowiednią atmosferę w mojej sypialni, wybrałam odpowiednie fototapety do sypialni, które dodają nutkę romantycznego nastroju.

milena49
Posty: 194
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Projektant wnętrz

Post autor: milena49 »

Nie. Cały dom urządzałam sama. Na projektanta szkoda mi pieniędzy. Są blogi wnętrzarskie, gdzie można szukać inspiracji. Są całe kolekcje mebli jak np. tu aurameble/pl/17-pokoj-dzienny meble do pokoju dziennego... wystarczy chwilę pomyśleć i można samodzielnie zaprojektować swoje wnętrza. W końcu najlepiej wiemy jakie są nasze potrzeby.

marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: Projektant wnętrz

Post autor: marina »

Moje nowe mieszkanie jest jeszcze w budowie, ale już powoli zastanawiam się jak je urządzić. Zastawiam się nad usługami profesjonalisty projektowanie-wnetrz-online/pl/projektowanie-mieszkania-online , ale zastanawiam się jakie są koszty i czy one zdecydowanie nie przewyższą mojego budżetu? Może lepiej byłoby samemu to jakoś wykombinować?

Dżonko
Posty: 398
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Projektant wnętrz

Post autor: Dżonko »

Łapcie namiary na nich - bohostudio/pl/oferta To biuro projektowe zaprojektuje dla Was każde wnętrze, które tylko zechcecie. Mają w tym doświadczenie i przede wszystkim umiejętności. Z pewnością będziecie zadowoleni.

grażynka011
Posty: 1126
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Projektant wnętrz

Post autor: grażynka011 »

Jeśli chodzi o akcesoria meblowe to moim zdaniem najlepszym wyborem będą prowadnice do szuflad

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Projektant wnętrz

Post autor: NataliaZ4 »

Ja nie korzystałam z usług projektanta. Szukałam inspiracji na różnych stronach internetowych i sama urządziłam wnętrze swojego domu. Przy aranżacji kuchni pomocny okazał się artykuł https://tablice-magnetyczne.com/kuchnia ... udekorowac.

czoko752
Posty: 1062
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Projektant wnętrz

Post autor: czoko752 »

Mi projektant wnętrz teraz kuchnię będzie urządzał, meble to tutaj https://rega-meble.pl/meble-kuchenne-na ... sko-biala/ widziałem fajne nowoczesne i chyba je wybiorę. No chyba że on mi coś innego lepszego znajdzie i zaproponuje, zobaczymy.

ODPOWIEDZ