Brzostuś
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:08 pm

Stacja uzdatniania wody

Post autor: Brzostuś »

Chciałbym zainstalować w domu ministację uzdatniania wody. Znajomi mają i chwalą, a w naszych okolicach woda jest bardzo twarda... Szukając informacji na ten temat trafiam na takie i podobne treści: kuracjusz.info/nauka/sklad-wody-na-co-zwrocic-uwage-i-na-co-uwazac/ i myślę, czy taka stacja realnie wpłynie na jakość wody i czy ona później bezpośrednio nadaje się do picia? Jest to dość kosztowna instalacja, czy to polecacie?

glaczek
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 10, 2020 1:52 pm

Re: Stacja uzdatniania wody

Post autor: glaczek »

"""Super opcja z tą stacją !!



waporyzator cbd
"""

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Stacja uzdatniania wody

Post autor: wąż »

Cóż zastanawiałam się nad tym długo...Ja mam bardzo czysta wodę ,a to dlatego ze ją uzdatniamy, takie uzdatnienie wody aquasystem/pl/ świetnie oczyszcza i zmiękcza wodę, to sa same plusy, nie ma kamienia w czajniku czy ekspresie, ogólnie jest wszystko czyste, nie trzeba ciagle szorować z kamienia wszystkeigo

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Stacja uzdatniania wody

Post autor: zuzula12 »

Gdyby ktoś poszukiwał firmy która oferuje osuszanie piwnicy czy ogólnie osuszanie budynków po zalaniu to zgłoście się właśnie do nich do firmy Świat Instalacji to oni zajmują się praktycznymi rozwiązaniami w dziedzinie obsługi instalacji sanitarnych. Na stronie macie więcej informacji to sobie sprawdźcie.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Stacja uzdatniania wody

Post autor: czoko752 »

Hej, a wykonałeś już badania wody? Jesteś pewien, że jest już zdatna do picia? Jeśli chodzi o takie badania, to może je dla Ciebie wykonać Centrum Badań Jakości cbj/com/pl/oferta/analizy-wod-sciekow-i-osadow-sciekowych/ . Zajmują się kompleksowym badaniem pod kątem np. oznaczenia twardości ogólnej.

ODPOWIEDZ