majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Dobra kawa

Post autor: majsterka »

Znalezienie dobrej kawy to prawdziwa sztuka. Mój mąż uwielbia pić kawę dlatego u nas bez kawy w domu sie nie obejdzie. Bardzo często też schodzi więc musze uzupełniać zapasy. Na szczeście udało mi sie tutaj czaskawy/pl/product-pol-1053-Zestaw-prezentowy-kawiarka-kawa-ziarnista-Riposso-Exclusive-Brasil-250g.html , znaleźć pyszne kawy Riposso , które bardzo szybko wysyłają i koszt wysyłki też nie jest jakiś wielki.

czoko752
Posty: 1057
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Dobra kawa

Post autor: czoko752 »

Dobra kawa to kawa z ekspresu świeżo parzona, taką uwielbiam. Jak szukasz ofert na smaczną kawy to tutaj coffeea7/pl/kategoria/kawa/mielona/ masz duży wybór i ceny też fajne. Mi ten sklep polecił szwagier i teraz to tylko tam już zamawiam, jestem zadowolona.

AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Re: Dobra kawa

Post autor: AsiaS »

Dobra kawa musi być z dobrego ekspresu..ja sama mam ekspres w domu, ale ostatnio miałam z nim problem, nie chciał parzyć kawy, system spieniania mleka też dziwnie pracował, próby naprawy samodzielnie i czyszczenia nie dały rady, dlatego skorzystałam z pomocy profesjonalnego serwisu klinikaekspresow/pl/delonghi :) Oczywiście naprawiają nie tylko ekspresy marki DeLonghi, ale również inne marki urządzeń.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Dobra kawa

Post autor: pośrednik »

Dla mnie najlepsza jest kawa rozpuszczalna. Duży jej wybór znajduję tu bee/pl/9526-kawa-rozpuszczalna To kawy które są bogate w takie składniki jak wapń, magnez, cynk, mangan. Są pakowane w różnej wielkości opakowania. Na pewno znajdziecie tu kawę dobrą dla siebie. Okazja - bo ceny promocyjne.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Dobra kawa

Post autor: Bakeneko »

mnie się ostatnio zepsuł ekpres, wiec od razu go dałam do naprawy ekspresowy-serwis/pl mają najlepsze usługi w super cenie :)

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Dobra kawa

Post autor: paździoch »

Pyszną kawę zamawiam już od kilku miesięcy ze sklepu coffeelove/pl/ . Ani razu nie zawiodłem się na smaku ich kawy. Same najlepsze ziarna w super cenie. :)

anya
Posty: 147
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Dobra kawa

Post autor: anya »

A powiedzieć wam coś zaskakującego o kawie??? Może wiecie, a może nie... Ale ja właśnie tutaj deserdokawy/pl się dowiedziałam, że kawa to jest owoc. Pewnie dla niektórych będzie to zaskoczenie, ale tak właśnie jest... Tam możecie o wiele więcej poczytać sobie takich ciekawostek.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Dobra kawa

Post autor: firanka »

Ja lubię mleczne kawy, dlatego tak bardzo taką polubiłam nescafe/com/pl/nasze-kawy/cafe-au-lait . A dzięki piance jaka powstaje mam praktycznie dodatkowo deser :) Smakuje mi, bo jest delikatna i wydaje mi się że sporo osób lubi właśnie takie kawki jak ja.

AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Re: Dobra kawa

Post autor: AsiaS »

Jeśli zależy Wam na przyrządzaniu pysznej kawy to z pewnością musicie zapoznać się z artykułem swiatekspresow/pl/blog/jaki-ekspres-wybrac-na-poczatek, gdzie dowiecie się, jaki ekspres wybrać na początek. To niezwykle ważne, jeśli chcemy cieszyć się dobrej jakości kawą.

grażynka011
Posty: 1112
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dobra kawa

Post autor: grażynka011 »

Bardzo dobra kawa jest z ekspresu Breville. Powiem wam, że jestem nim zachwycona. Okazał się naprawdę bardzo porządny i przede wszystkim teraz codziennie mogę pić przepyszną kawę

ODPOWIEDZ