matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Jak z jakością mebli od George Azzar?

Post autor: matea »

Hej wszystkim :) czy ktoś z Was miał już styczność z meblami z firmy George Azzar? Zamierzam kupić u nich kilka rzeczy ale zależy mi na jakości i stąd to pytanie :) bardzo dziękuje za odpowiedzi :)

tonga
Posty: 172
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Jak z jakością mebli od George Azzar?

Post autor: tonga »

a wiesz co tak się składa, że ja zamawiałam u nich biurka do biura. Tworzą meble ręcznie, według zaleceń klienta. Bardzo dobry producent :) jak masz jakieś konkretne pytania to dawaj znać :)

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Jak z jakością mebli od George Azzar?

Post autor: matea »

ekstra, dzięki bardzo za informacje :) Wiesz co przeglądałam ich katalog ( chyba ze sto razy) i zamierzam zamówić szafki nocne do sypialni i stolik nocny. Biurka też oglądałam - fajne :) nie mam firmy a syn póki co za młody, żeby mu takie cudeńko kupować :) interesuje mnie jakość mebli przede wszystkim.

tonga
Posty: 172
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Jak z jakością mebli od George Azzar?

Post autor: tonga »

jakość jest bardzo dobra, wszystko robione jest ręcznie. Zresztą sam fakt, że producent daje na swoje wyroby aż 100 lat gwarancji mówi samo za siebie :) I nie wiem czy sprawdzałaś ale jest też darmowa dostawa :)

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Jak z jakością mebli od George Azzar?

Post autor: matea »

tak tak to widziałam dzięki. Z tą 100letnią gwarancją to własnie jakoś nie chciało mi się wierzyć ale rzeczywiście nie jest to często spotykane haha :) bardzo Ci dziękuje za szybką odpowiedz i pomoc :) ja będę na pewno zamawiać meble gdzie będzie połaczenie drewna z białym metalem ( uwielbiam taki styl skandynawski).

tonga
Posty: 172
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Jak z jakością mebli od George Azzar?

Post autor: tonga »

pewnie, nie ma się co zastanawiać :) jak już się na coś zdecydujesz daj znać, jestem ciekawa co wpadnie Ci w oko :)

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Jak z jakością mebli od George Azzar?

Post autor: matea »

ok tonga nie ma sprawy, Miałam kupować w ubiegłym tygodniu ale jakoś mi się wszystko przedłużyło i jak nie w tym to najpozniej w kolejnym tygodniu bede sie z nimi kontaktować. Ja to bym najchetniej bardzo zaszalala haha ale jednak finanse w jakis tam sposob mnie ogranicza :)

tonga
Posty: 172
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Jak z jakością mebli od George Azzar?

Post autor: tonga »

i jak tam matea zakupy się udały ? daj znać, sama jestem ciekawa na co się zdecydowałaś :) ja odkładałam 2-3 miesiące żeby móc zrobić od razu większe zakupy ale przecież tak na dobrą sprawę to można robić takie zakupy systematycznie, raz na miesiąc czy dwa :)

zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jak z jakością mebli od George Azzar?

Post autor: zuzula12 »

Jeśli postanowicie zamówić nowe meble to cos musicie pozbyć się tych starych. Zerknijcie na stronę opróżnianie pomieszczeń warszawa to oferta od firmy, która może wam zabrać te meble których już nie potrzebujecie. Zgłoście się do nich. Polecam tę firmę

milena49
Posty: 194
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Jak z jakością mebli od George Azzar?

Post autor: milena49 »

Nie znam tej marki. Ale jeśli miałabym coś zaproponować jeśli chodzi o meble, to byłyby to meble włoskie Asmeble. Stylowe, eleganckie, mega szykowne i dodające wnętrzom charakteru. Tu https://www.asmeble.pl/k103,luxury-eksk ... usowe.html masz na przykład ich kolekcje luksusowe. Myślę, że wyróżniają się i designem, i jakością. Sklep jest w Warszawie na ul.Odkryta 72. Tu masz telefon: 22 819 03 17 lub 605 455 514. Rzuć okiem, może też ci się spodobają.

ODPOWIEDZ