Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 74
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Które dywaniki łazienkowe wybrać?

Post autor: Awiae56 »

Jak w temacie - poszukuję właśnie dobrych dywaników łazienkowych. Jesteście w stanie mi coś polecić? Co uważacie np. o ofercie https://tekstyliowo.pl/8-dywaniki-lazienkowe w tym zakresie?
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Które dywaniki łazienkowe wybrać?

Post autor: wesołek »

Skoro mowa o dywanikach łazienkowych to ciekawa jestem jak sobie radzicie z ich czyszczeniem i nie tylko takich dywaników. Ja ma w domu dość spory dywan w salonie ze względu na małe dziecko dlatego też staram się dbać o ten dywan jak najlepiej potrafię. Ale wiadomo jak to jet w domu nie wszystko nam wyjdzie. Dlatego też zastanawiam się nad oddaniem dywanu do pralni, tylko czy we Wrocławiu znajdę taką. I tak szperając w internecie trafiłam na ten link wroclawskiportal/pl/pranie-dywanow-we-wroclawiu/ gdzie znalazłam bardzo ciekawy artykuł na ten temat oraz namiary na dobrą pralnię dywanów

marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: Które dywaniki łazienkowe wybrać?

Post autor: marina »

Obecnie dywany wracają do łask, dlatego, że w szybki sposób zmieniają wystrój, są praktyczne i łatwe do przeniesienia w inne miejsce. Dodatkowo w Internecie można trafić na świetne okazje. Ja swój dywan do salonu zamówiłam na kochamydywany/pl/dywany-do-salonu . Byłam w szoku ile tam dywanów do wyboru mają, a cena dywanu była na mój budżet.

milena49
Posty: 193
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Które dywaniki łazienkowe wybrać?

Post autor: milena49 »

"""
Skoro mowa o dywanikach łazienkowych to ciekawa jestem jak sobie radzicie z ich czyszczeniem i nie tylko takich dywaników. Ja ma w domu dość spory dywan w salonie ze względu na małe dziecko dlatego też staram się dbać o ten dywan jak najlepiej potrafię. Ale wiadomo jak to jet w domu nie wszystko nam wyjdzie. Dlatego też zastanawiam się nad oddaniem dywanu do pralni.
[/quote]

Pralnia to świetny pomysł. Oszczędność czasu, a także pewność, że usługa będzie zrealizowana profesjonalnie. Wiem, że w Warszawie jest pralnia, która zajmuje się dywanami i wykładzinami. Tutaj pralnia-warszawianka/pl/ można ich znaleźć. Moim zdaniem warto, bo nie jest to droga usługa, a dywan wróci czysty i higieniczny. Wróci, bo wystarczy telefon, a pralnia zajmie się odbiorem naszego dywany z domu i jego odwiezieniem. Bardzo proste :)
"""

glaczek
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 10, 2020 1:52 pm

Re: Które dywaniki łazienkowe wybrać?

Post autor: glaczek »

"""Rzeczywiście dajecie sporo niezłej jakości propozycji na dywaniki łazienkowe jest w czym wybierać.



waporyzator cbd
"""

mojra
Posty: 653
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Które dywaniki łazienkowe wybrać?

Post autor: mojra »

I jak, udało ci się coś wybrać? Jeśli nadal szukasz czegoś fajnego, co po prostu nie tylko jest dobrej jakości,ale również super się prezentuje to polecam zajrzeć do sklepu teppi24/pl/chodniki-dywanowe Ja mam od nich właśnie takie chodniki dywanowe i polecam. Super jakość.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Które dywaniki łazienkowe wybrać?

Post autor: gierka »

Nawet dywaniki łazienkowe można wybierać do koloru do wyboru. Wszystko zależy od tego jakiej wielkości takie dywaniki poszukujemy. Ale i tak nie zapominajmy, że każdy dywan raz na jakiś czas należy wyprać. Dawniej sama ręcznie to robiłam ale teraz to szkoda mi na to czasu. Poza tym znalazłam na tej stronie pralnia-warszawianka/pl/ świetną pralnię chemiczną w której to bez problemu poradzą sobie w wypraniem każdego dywaniku.

grażynka011
Posty: 1113
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Które dywaniki łazienkowe wybrać?

Post autor: grażynka011 »

A takie dywaniki oddajecie do pralni czy sami je czyścicie? Ja regularnie korzystam z usług clis/pl/ i powiem wam, że jest to jedna z najlepszych pralni. Jakość usług na najwyższym poziomie

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Które dywaniki łazienkowe wybrać?

Post autor: zuzula12 »

Jeśli macie stary dywan, który chcecie odnowić to zgłoście się do czyszczenie dywanów wrocław ta firma od lat zajmuje się czyszczeniem i praniem różnego rodzaju dywanów. Na stronie macie konkretną ofertę, ceny i możecie zobaczyć na zdjęcia ich pracy. Naprawdę widać różnicę

Dżonko
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Które dywaniki łazienkowe wybrać?

Post autor: Dżonko »

W łazience ważną kwestią jest to, żeby dywanik się nie ślizgał. Jeśli zastanawiacie się co zrobić żeby dywan się nie ślizgał to tutaj carpetsandmore/pl/art/inspirations/co-zrobic-zeby-dywan-nie-slizgal-sie-po-podlodze/ jest sporo porad w tym temacie. Warto o tym pomyśleć, bo mokra stopa, ślizgający się dywan i płytki i wypadek gotowy.

ODPOWIEDZ