grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: dekoracje do domu

Post autor: grażynka011 »

Podobają wam się dywany boho? Jeśli jesteś zainteresowany takim właśnie dywanem to zobacz tutaj. Powiem wam, że sama zdecydowałam się na taki dywan niedawno i prezentuje się naprawdę pięknie

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: dekoracje do domu

Post autor: mojra »

O tak, mnie też się podoba styl boho. Jak coś to mam namiar na piękne makramowe ozdoby. Kupicie je tutaj: dilala/pl/strefa-boho/makramowe-ozdoby Pięknie wyglądają powieszone na ścianach :) Przynajmniej ściany nie są puste. Jak nie lubicie tapet, to będzie to fajna alternatywa.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: dekoracje do domu

Post autor: bebefa »

A co powiecie na jakiś ładny obrus na stół ? Wydaje mi się, że to spoko pomysł ogólnie na jakieś tam dekorowanie domu, dlatego w sumie na to kazałabym Wam się zdecydować. Dla mnie to oczywiste, że można ogólnie kupić nowoczesne obrusy, nie starodawne, tkane albo jakieś inne. Tylko czy w ogóle je w domu zakładacie?

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: dekoracje do domu

Post autor: czoko752 »

Aktualnie szukam jakiegoś fajnego stołu. Nie wiem, czy na nogach, czy okrągły na jednej nodze. Nowoczesnych propozycji jest całkiem sporo i gdybyście chcieli, to zerknijcie na stronę sfmeble/pl/inspiration/stol-okragly-na-jednej-nodze-klasyczny-czy-nowoczesny , bo można tutaj znaleźć bardzo fajne inspiracje.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: dekoracje do domu

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli interesują cię dodatki do domu to na pewno zainteresuje cię materiał na firany z oferty tego sklepu nietylkofiranki/pl/199-Tkaniny-na-firany Ja osobiście wolę uszyć po swojemu i wykończyć je według własnego pomysłu. Oczywiście jak ktoś chce może kupić u nich gotowe firany i zasłony a jest z czego wybierać. Wykorzystaj możliwości jakie daje ci ich oferta.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: dekoracje do domu

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem dekoracji do domu. Jeżeli macie w planach zakup kominka, pieca do pizzy lub innego rodzaju pieca, to polecam Wam sprawdzić oferte na stronie kominkideluxe/pl/ . W razie jakich kolwiek pytań, wszelkie informacje o ofercie znajdziecie na stronie.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: dekoracje do domu

Post autor: wloczykijka »

W zakresie przeróżnych tekstylii najlepiej sprawdza się tutaj propozycja https://www.faro.com.pl/ . Posiadają w swojej ofercie ogromną ilość przeróżnych produktów. Niemniej jednak wszystkie są sprawdzone i godne polecenia. Widziałem również na innych forach, że jest to bardzo polecana oferta wśród użytkowników. Dlatego przekazuję dalej.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: dekoracje do domu

Post autor: pyrtek »

Bardzo fajnie jako dodatek sezonowy sprawdzi sie depot świeca zapachowa - nie tylko wprowadzi przyjemna atmosfere w salonie lub sypialni, ale tez sprawi, ze piekny zapach uniesie sie po pomieszczeniu :)

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: dekoracje do domu

Post autor: grażynka011 »

Bardzo ważne jest też by regularnie prać dywany, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić wam clis/pl/ . Firma świadczy usługi na najwyższym poziomie, więc warto na nią postawić

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: dekoracje do domu

Post autor: sokol »

Wejdź na stronę aranzuj-jak-lubisz/pl . Tam znajdziesz wiele informacji dotyczących tego, jakie elementy dekoracji i aranżacji wybrać. Myślę, że to całkiem pomocne sprawy.

ODPOWIEDZ