mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: dekoracje do domu

Post autor: mojra »

Najlepiej porównać sobie kilka różnych ofert i wybrać coś, co faktycznie wam się podoba. Myślę, że komuś z was może wpaść w oko również taki mech: jukogreendesign/pl/mech-dekoracyjny-na-sciane/ Osobiście uważam, że świetnie się to prezentuje. W rzeczywistości jeszcze lepiej, niż na zdjęciach.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: dekoracje do domu

Post autor: firanka »

Dla mnie najlepszą dekoracją domu okazała się inwestycja w kominek. Wybrałam wkład powietrzny od Defro Home defrohome/pl/ , Portal ME, który ma bardzo nisko osadzone palenisko. Jak dla mnie dodaje to takiego klasycznego stylu, na którym mi zależało. A jak się jeden wieczór sobotni spędzi z kawą patrząc w płomień, to gwarantuje, że człowiek to pokocha.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: dekoracje do domu

Post autor: wąż »

Dobre i solidne dodatki sa również wazne, dlatego ja kupiłam niedawno sklep.sotbe/com/ bo tam mają najlepsze baterie.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: dekoracje do domu

Post autor: zuzula12 »

Jeśli chodzi o fajne dekoracje to polecam serdecznie pakamera/pl tutaj na tej stronie jest mnóstwo fajnych ozdób ale tez akcesoriów. Sa także produkty do ogrody czy rzeczy dla dziecka. Zobaczcie sobie koniecznie.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: dekoracje do domu

Post autor: evie »

tak na codzien, to nie mam jakiegos parcia na dekoracje, ale jak zbliza sie swiateczny czas, to uwielbiam :) w tym roku zamowie takie mini choinki choinkidecorland/pl/oferta/choinki-mini/ fajna alternatywa dla kogos, kto zbyt duzo miejsca w domu nie posiada

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: dekoracje do domu

Post autor: mojra »

Też lubię dekoracje w domu, bo to właśnie dzięki nim tworzy się wyjątkowy klimat. Najchętniej to kupuję świece - nie tylko ładnie wyglądają, ale też pięknie pachną. Ostatnio zdecydowałam się na zakup takiej dilala/pl/swieca-zapachowa-woodwick-white-teak-duza-609g i powiem wam, że jest rewelacyjna.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: dekoracje do domu

Post autor: pośrednik »

A co powiecie na taką ofertę tu nietylkofiranki/pl/299-firany-panelowe Bardzo eleganckie firanki panelowe. Bardzo ładne wzory. Ja lubię krótkie firany i te na pewno ozdobią moje mieszkanie. W tym sklepie znajdziecie wiele propozycji do dekoracji domu. Sprawdźcie sami.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: dekoracje do domu

Post autor: czoko752 »

Od zawsze podobały mi się dywany okrągłe i ostatnio zdecydowałam się na zakup jednego ze sklepu SF Meble. Znalazłam pasujący do salonu dywan na stronie sfmeble/pl/c/dywany-okragle-akcesoria-salon/ i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Polecam!

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: dekoracje do domu

Post autor: morowiec »

Ja mam w mieszkaniu kilka fajnych dywanów, ale nie wiem jak zrobić żeby byli dokładnie wyczyszczone. Domowe sposoby nie zawsze radzą sobie z wszystkimi zabrudzeniami, a to całkiem dużo naszej pracy. Chyba skorzystam z pomocy specjalistów clis/pl/, czytałam dużo fajnych opinii na ich temat i muszę zapoznać się z ich ofertą bliżej.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: dekoracje do domu

Post autor: Luza »

Wybór dekoracji zależy od stylu wnętrza. Jeśli lubicie przytulny wystrój, to można wybrać naturalne dodatki, takie jak pudełeczka z drewna, ale też obrusy. Myślę, że pasować może lniany obrus, taki jak ten dutchhouse/pl/tekstylia/obrusy/natural-striped-linnen-table-cloth-140x220 . Jest solidnie wykonany, a co ważne, także ekologiczny. Stół zyska charakteru, a salon będzie ciepło i stylowo się prezentował.

ODPOWIEDZ