Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: wloczykijka »

Jeżeli zastanawiasz się nad nową aranżacją wnętrz w Twoim domu i szukasz profesjonalnej firmy, która się tym zajmuje, to zdecydowanie mogę Ci polecić tą stronę https://www.bohostudio.pl/kontakt . Sam miałem okazję z nimi współpracować i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłem. Dzięki nim moje mieszkanie wygląda po prostu świetnie! Jest elegancko i przytulnie, czyli tak jak chciałem. Polecam!
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: milena49 »

Osobiście podoba mi się styl nowoczesny i tak właśnie urządziłam swoje mieszkanie, ale jeżeli szukacie mebli rustykalnych, to zajrzyjcie na stronę martimeble/pl/ . Znajdziecie tam zarówno meble nowoczesne, jak i tradycyjne. Oferta jest bogata, a meble powinny przypaść od gustu osobom nawet najbardziej wybrednym.

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: postzunia »

Jest wiele sposobów na aranżację wnętrz w naprawdę ciekawym stylu, ja na przykład nie lubie zakupów w sklepach meblowych i często zamawiam na wymiar, tak też będzie z lustrem. Na stronie szklarzokuniew/pl/ jest firma która zajmuje się obróbką szkła w naprawdę profesjonalny sposób. Cena jest bardzo atrakcyjna więc się zdecyduje.

Kaśka
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 20, 2020 2:10 am

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: Kaśka »

Kiedyś sama projektowałam swoje mieszkanie i byłam z tego bardzo dumna. Wprawdzie przez lata okazywało się, że cos można by zmienić, ale zwykle kończyło się na gdybaniu. Kiedy stać mnie było na większe mieszkanie i widziałam u znajomych jak ciekawe rozwiązania można mieć w domu dzięki pomocy projektanta wnętrz skończyłam z własnymi pomysłami. Dużo rozmawialiśmy, potem powstawały projekty. Jeśli chcecie zobaczyć jak doradzają profesjonaliści, to poczytajcie jak doradzają choćby w sprawie przedpokoju grojec24.net/news-jak-zaaranzowac-funkcjonalny-przedpokoj-8211;-radzi-projektant-wnetrz-z-dreamdesign-w-krakowie,7271.html

aksamitna
Posty: 40
Rejestracja: wt sty 19, 2021 12:19 pm

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: aksamitna »

U siebie aranżacją wnętrza zajęłam się sama, gdzie postawiłam na nowoczesny minimalizm oraz kominek w salonie, co było dla mnie obowiązkiem budując dom. Tu wybrałam jednak kominek wolnostojący od Defro Home defrohome/pl/, model Quadroom. Pasuje do wystroju reszty domu jak i dodaje odrobiny nowoczesności. Poza funkcją estetyczną i zawsze to też awaryjne ogrzewanie, gdzie ostatnie dni pokazały, że jednak i u nas potrafią być solidne mrozy, więc lepiej nie pozostawiać bez dodatkowego źródła ciepła.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: Bakeneko »

My na początku szukaliśmy według dewelopera naszego mieszkania kreatordom/pl , a potem porównywaliśmy ceny tych mieszkań. Dobre porównać różne oferty, żeby potem nie żałować. No i ostatecznie padło na garden park.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: milena49 »

Chyba większość osób samodzielnie aranżuje swoje wnętrza. Ja sama zaprojektowałam cały dom i jestem z tego bardzo dumna. Idealnie odpowiada moim gustom i oczekiwaniom. Bardzo przydatne okazały się blogi o budowie i aranżacji wnętrz, które stały się dla mnie źródłem inspiracji. Tu bud-dom.org/pl/ na przykład jeden z ciekawszych blogów tematycznych. Rzućcie okiem.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: Monika »

Bardzo ważne jest również przyozdobienie swojego domu. Porady na temat tego, jak to zrobić, bez problemu znajdziecie w internecie. Ja ostatnio np trafiłam na ciekawy artykuł na ten temat na portalu porady.lubin/pl/. Polecam i Wam tam zajrzeć ;)

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: wąż »

a kominek ? mnie sie podobają takie na wkladykominkowe.net/pl/ Teraz w każdym praktycznie projekcie zawarty jest właśnie kominek. Większość osób decyduje się na ten właśnie dodatek dekoracyjny, a także pomoc w dogrzaniu domu.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: zuzula12 »

W trakcie remontu w moim mieszkaniu skorzystałem z oferty sklepu internetowego Teppi Zabrze i zamówiłem kilka wykładzin oraz akcesoriów wykończeniowych. Według mnie mają bardzo dobre ceny oraz ogromny wybór produktów.

ODPOWIEDZ